جزییات خبر

شنبه / ۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۱
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۹۸۳۰
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

5200 خانوار از مددجویان کمیته امداد لرستان فاقد مسکن هستند

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان گفت:5200 خانوار تحت حمایت کمیته امداد مستأجر و نیازمند کمک ودیعه مسکن و کمک‌هزینه اجاره مسکن هستند.

(شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۴۱

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فاطمه فولادی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان لرستان از تخصیص اعتبار پرداخت اجاره مسکن مددجویان خبر داد و گفت: در سال جاری هزار و 400 خانوار از خدمات دریافت کمک‌هزینه اجاره مسکن و ودیعه مسکن بهره‌مند ‌می‌شوند.

وی بابیان اینکه تأمین مسکن و سرپناه اولویت مهم محرومیت‌زدایی و کمک به خانوارهای بی‌بضاعت است افزود: برنامه‌های توانمندسازی بدون تأمین مسکن در جامعه مددجویی موفقیت‌آمیز نخواهد بود.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد با اشاره به مددجویان تحت حمایت فاقد مسکن این نهاد گفت: با توجه به افزایش آمار مددجویان در سال جاری تعداد خانوارهای مستأجر به 5200 خانوار افزایش‌یافته است.

فولادی از تأمین اعتبار پنج میلیارد و 570 میلیون تومانی برای ودیعه و تأمین 820 میلیون تومان برای کمک‌هزینه اجاره مسکن خبر داد و گفت: با توجه به تعداد زیاد مددجویان مستأجر تحت حمایت این مبلغ پاسخگوی همه‌ی نیازمندان نیست و خیران می‌توانند به‌صورت امانی ودیعه مسکن و اجاره‌بها در اختیار نیازمندان قرار دهند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۲۷
(شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۴۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید