جزییات خبر

سه شنبه / ۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۶:۵۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۶۹۹۰۰
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام
با حضور معاون بنیاد مسکن کشور صورت گرفت:

نخستین واحد مسکونی تکمیل شده در مناطق سیل زده ایلام تحویل مددجوی کمیته امداد شد

نخستین واحد مسکونی ساخته شده در مناطق سیل زده استان ایلام امروز در روستای چم قوله شهرستان چرداول تحویل یکی از خانواده های مددجوی کمیته امداد شد.

(سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۶:۵۱

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در آیین واگذاری این واحد مسکونی که با حضور معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور،  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام ،فرماندار چرداول و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزار شد با ارائه گزارشی از خدمات مسکن کمیته امداد در مناطق سیل زده این استان گفت: در سیل فروردین ماه امسال بیش از 320 واحد مسکونی مددجویان این استان تخریب شده که از این تعداد 119 واحد در حال ساخت و آماده سازی است.
ضیاء رضایی با تشکر از همکاری های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان افزود: کار بهسازی سایر واحدهای آسیب دیده نیز با همکاری بنیاد مسکن در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه بیشترین خسارات وارد شده در سیل امسال مربوط به بخش ماژین شهرستان دره شهر است افزود: کمیته امداد در روستای دم رود ماژین 12 هزار متر مربع زمین برای ساخت مسکن سیل زدگان این روستا خریداری کرد که این زمینها در اختیار همه اهالی روستای دم رود قرار می گیرند.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام ادامه داد: در این روستا کار ساخت 20 واحد مسکونی برای مددجویان سیل زده آغاز شده است که تلاش می شود در سریع ترین زمان ممکن ساخته شده و در اختیار اهالی روستا قرار گیرند.
رضایی با اشاره به اینکه نخستین واحد مسکونی سیل زدگان استان ایلام امروز به یک خانواده مددجوی بی سرپرست واگذار می شود گفت: این واحد مسکونی با همکاری کمیته امداد و بنیاد مسکن تکمیل و برای ساخت آن حدود 100 میلیون تومان هزینه شده است.
وی ادامه داد: کمیته امداد علاوه بر ساخت این واحد مسکونی ، لوازم خانگی مورد نیاز این خانواده شامل یخچال، فرش،تلویزیون،پتو و اقلام دیگر را نیز تهیه کرده است.
مدیرکل بنیاد مسکن استان ایلام نیز در این مراسم گفت :بنیاد مسکن علاوه بر تسهیلات 40 میلیون تومانی برای ساخت مسکن خانواده های سیل زده و کمک بلاعوض،سیمان رایگان نیز برای ساخت این واحدها در اختیار خانواده های سیل زده قرار می دهد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۳۱
(سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۶:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید