جزییات خبر

شنبه / ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۱
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۹۹۵۹
گزارشگر : ۹۶
سرویس همدان

برگزاری اردوهای طرح تابستانی «وارثین» کمیته امداد برای 400 دانش‌آموز

معاون فرهنگی کمیته امداد استان همدان گفت: 200 دانش‌آموز دختر و 200 دانش‌آموز پسر از استان‌های لرستان، ایلام، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی به مدت هشت روز در دوره‌های طرح وارثین در استان همدان که در حال برگزاری است شرکت کرده‌اند.

(شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۰۱

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی جعفری، معاون فرهنگی کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه طرح وارثین برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد که نخبه و برگزیده در المپیاد علمی، مسابقات قرآنی و جشنواره فرهنگی هنری و افرادی که دارای اختراعات و تألیفات علمی برگزار می‌شود، گفت: خودباوری و به فعلیت رساندن استعداد جوانی، ایجاد امید، نشاط و بالندگی در جوانان، تربیت رشد فکری وایمانی، ایجاد نظم اعتقادی، اخلاقی، فکری منسجم در راستای تعالیم اسلامی ازجمله اهداف برگزاری این طرح است.
جعفری بابیان اینکه 200 دانش‌آموز دختر و 200 دانش‌آموز پسر به مدت هشت روز در اردوی طرح وارثین شرکت کرده‌اند، ادامه داد: این اردو به مدت هشت روز در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه برگزاری اردوهای مختلف فرهنگی، تفریحی و آموزشی از اولویت‌های مهم کمیته امداد برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت است، عنوان و تصریح کرد: آموزش‌های فرهنگی، احکام، خلاقیت، فن بیان، مهارت‌های دوران بلوغ و نشست‌های فرهنگی، شبی با شهدا، محفل انس با قرآن، استعداد سنجی و ظرفیت سنجی دانش آموزان و اجرای برنامه‌های ورزشی و بازدید از بناهای تاریخی استان، بازدید از باغ‌موزه دفاع مقدس از برنامه‌های این اردو است.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان همدان بابیان اینکه دانش آموزان همگی در مقطع متوسطه تحصیل می‌کنند، گفت: این عزیزان از استان‌های لرستان، ایلام، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی میهمان استان همدان هستند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۸۴
(شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید