جزییات خبر

دوشنبه / ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۷:۴۳
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۶۹۹۸۶
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام
نماینده مردم ایلام در مجلس خبر داد:

کمک 25 میلیارد ریالی وزارت نفت در زمینه محرومیت‌زدایی و خدمات عمرانی نیازمندان ایلام

نماینده مردم شهرستانهای جنوبی استان ایلام در مجلس شورای اسلامی از کمک 25 میلیارد ریالی وزارت نفت در زمینه محرومیت زدایی و کمک های عمرانی به خانواده های محروم این استان خبر داد.

(دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸) ۰۷:۴۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شادمهر کاظم‌زاده در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان ایلام بیان کرد: حوزه مسکن یکی از مهمترین نیازهای قشر محروم بوده و البته کمیته امداد در این زمینه خدمات ارزشمندی داشته است.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد در حادثه سیل فروردین ماه امسال اقدامات بسیار ارزشمندی به سیل زدگان داشت گفت: در این حادثه در حالی که بیشتر مردم نگران و پریشان احوال بودند خدمات به موقع و پر سرعت کمیته امداد باعث دلگرمی مردم پس از این حادثه شد.
کاظم زاده تصریح کرد: تنوع در حوزه خدمت رسانی از مزیت های بسیار مهم این نهاد بوده به طوری که تنها در حوزه اشتغال بر اساس آماری که گرفته ام کمیته امداد رقم بسیار بالایی را از حوزه اشتغال استان به خود اختصاص داده است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام نیز در این نشست با ارائه گزارشی از خدمات این نهاد به نیازمندان گفت: در حادثه سیل امسال بلافاصله وارد عمل شدیم و بخش زیادی از مشکلات مددجویان سیل زده را در کمترین زمان برطرف کردیم.
رضایی با اشاره به خدمات مسکن کمیته امداد به نیازمندان استان گفت: هم اکنون در بسیاری از مناطق استان از جمله در بخش مورموری آبدانان که ضریب محرومیتی بالایی هم دارد و نیز در شهرستان بدره نیاز مسکن خانواده های مددجو به صفر رسیده است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۷
(دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸) ۰۷:۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید