جزییات خبر

دوشنبه / ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۳
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۹۹۹۱
گزارشگر : ۹۶
سرویس همدان
در چهارماهه سال جاری؛

صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت همدان 2540 مورد تسهیلات به مددجویان ارائه داد

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: 13 میلیارد و 986 میلیون تومان تسهیلات در قالب 2540 وام به مددجویان و نیازمندان استان همدان از ابتدای سال جاری ارائه‌شده است.

(دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸) ۰۸:۲۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسعود کرمی، مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان بابیان اینکه 164 مورد تسهیلات مسکن به مبلغ یک میلیارد و 152 میلیون تومان در چهارماهه سال 98 پرداخت‌شده است، گفت: سه میلیارد و 873 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی در قالب 308 مورد نیز به مددجویان پرداخت‌شده است.
کرمی در ادامه همچنین به پرداخت 1940 مورد تسهیلات حمایتی در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز هشت میلیارد تومان هزینه شده است.
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: چهار مورد تسهیلات از محل وجوه اداره شده صندوق، به مبلغ 14 میلیون تومان و 93 مورد تسهیلات ودیعه مسکن به مبلغ 662 میلیون تومان از دیگر پرداختی‌های امسال بوده است.
مسعود کرمی با اشاره به اینکه با تلاش مدیران کمیته امداد و همت خیران استان همدان در ردیف استان‌های برتر در پرداخت تسهیلات به نیازمندان قرارگرفته‌ایم، گفت: وام‌های پرداختی بدون سود و با کارمزد دو درصد پرداخت می‌شود و ضمانت آسان و بازپرداخت طولانی‌مدت اقساط یکی دیگر از ویژگی‌های این صندوق در رفع مشکل نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه است.
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان در ادامه بابیان اینکه 29 مورد تسهیلات به مبلغ 275 میلیون تومان برای ودیعه مسکن سیل‌زدگان تحت حمایت پرداخت‌شده است، گفت: 10 میلیون تومان در دو مورد، تسهیلات خیران امداد ارائه‌شده است.
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان در ادامه افزود: خیران و نیکوکاران گرامی و مردم خوب استان می‌توانند با افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت استان واقع در خیابان شریعتی بالاتر از مسجد حاج احمد و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد شهرستان‌ها در گره‌گشایی از مشکل نیازمندان استان با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه سهیم باشند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۰۶
(دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸) ۰۸:۲۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید