جزییات خبر

سه شنبه / ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۱
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۰۰۲۷
گزارشگر : ۹۸
سرویس البرز
باهدف توسعه ابعاد مردمی کمیته امداد امام (ره) انجام شد

افتتاح ۲۶ مرکز نیکوکاری جدید در البرز

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز در حاشیه افتتاح مرکز نیکوکاری شهدای راهداری گفت: با راه‌اندازی ۲۶ مرکز نیکوکاری جدید طی چهارماهه ۹۸ تعداد مراکز نیکوکاری فراگیر، تخصصی و محله محور در استان البرز به ۷۸ مرکز رسید.

(سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۰۱
 
 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با اشاره به لزوم تقویت سرمایه اجتماعی امداد امام (ره) از طریق توسعه مراکز نیکوکاری فراگیر، تخصصی و محله محور گفت: مرکز نیکوکاری شهدای راهداری به‌منظور استفاده از ظرفیت نیکوکاران در امر محرومیت‌زدایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) افتتاح شد.
وی با اشاره به‌ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت خیّران در لایه‌ها و طیف‌های متنوع جامعه افزود: کمک به تأمین معیشت مددجویان و سایر محرومان استان البرز در زمینه‌های پوشاک، کالای جهیزیه، خدمات فرهنگی و آموزشی، اطعام نیازمندان و کمک به رفع نیازهای درمانی مددجویان جزو مهم‌ترین اقدامات مراکز نیکوکاری است.
محمدی فرد با تأکید بر اینکه افتتاح مراکز نیکوکاری به‌ویژه در ارگان‌ها، نهادها وادارات کل استان که ظرفیت جذب خیران رادارند با جدیت در حال انجام است گفت: بیش از ۳۰ درصد کمک‌های بلاعوض به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان البرز توسط نیکوکاران تأمین می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد البرز افزود: طی ماه‌های گذشته مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان، سپاه و فرهنگیان به همراه مراکز نیکوکاری تخصصی و محله محور در پویش‌های کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه، جشن نیکوکاری، کمک به سیل‌زدگان و ماه مبارک رمضان سهم بسزا و چشمگیری را ایفا کردند.
وی با دعوت از مردم نیکوکار برای بهره‌مندی از روش‌های جدید شرکت در امور نیکوکاری اعلام کرد: مردم نوع‌دوست استان البرز برای پرداخت صدقه و سایر امور نیکوکاری می‌توانند با استفاده از شماره تلفن‌های ثابت ۳۵۵۷ و تلفن همراه ۰۲۶۳۵۵۷ همچنین شماره‌گیری # ۰۲۶*۸۸۷۷* از مزایای این روش که شامل امنیت، سرعت، دقت و آسان بودن است، بهره‌مند شوند.
 
تعداد بازدید : ۱,۰۱۰
(سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید