جزییات خبر

سه شنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ / ۰۷:۱۵
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۰۱۲۲
گزارشگر : ۹۷
سرویس استان یزد
مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد:

کمیته امداد نگاه حرفه ای به رسانه‌ها دارد

مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد گفت: کمیته امداد نگاه حرفه‌ای به رسانه‌ها ازجمله رسانه ملی دارد و این تعامل و همکاری نقش ارزنده‌ای در اعتمادسازی دارد.

(سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸) ۰۷:۱۵

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد پهلوانیان، مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد در نشست هم‌اندیشی با حضور جمعی از مسئولان کمیته امداد و صدا سیمای مرکز یزد گفت: اعتماد و اتکای مردم به کمیته امداد همچنان باقی است، در سیل اخیر نهادهای امدادرسان و خدمت رسان ازجمله کمیته امداد با اقبال بیشتر مردمی مواجه شدند و آمار کمک‌های اهدایی به سیل‌زدگان مؤید این موضوع است.

وی افزود: نهادهای انقلابی همواره به شیوه‌های مختلف ازجمله فضای مجازی مورد هجمه دشمنان قرار دارند اما این موضوع باعث تقویت اعتماد مردم به نهادهای حمایتی و خدمت رسان شده است و مردم با هوشیاری توطئه‌های معاندین را خنثی کرده‌اند.

مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد بابیان اینکه کار رسانه ملی فرهنگ‌سازی و تغییر نگرش و اندیشه‌ها است، گفت: کمیته امداد نگاه حرفه‌ای به رسانه‌ها ازجمله رسانه ملی دارد و این تعامل و همکاری نقش ارزنده‌ای در اعتمادسازی دارد.

محسن علیزاده، مدیرکل کمیته امداد استان یزد نیز با اشاره به اینکه ترویج و توسعه فرهنگ احسان، انفاق و نیکوکاری ازجمله محورهای اصلی فعالیت‌های کمیته امداد است، گفت: در طی سال برنامه‌های ویژه‌ای باهدف فرهنگ‌سازی سنت‌های حسنه الهی و کمک‌رسانی به اقشار نیازمند جامعه اجرا می‌شود و نقش ارزنده رسانه‌ها ازجمله صداوسیما در تحقق این برنامه‌ها بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: همکاری رسانه ملی در اجرای برنامه‌های این نهاد ازجمله ماه مبارک رمضان، جشن عاطفه‌ها و جشن نیکوکاری زمینه مشارکت بیشتر مردم در انجام کارهای خیر و بهره‌مندی محرومان از کمک‌های مردمی را فراهم کرده است.

علیزاده بابیان اینکه میانگین کمک‌های مردمی در استان یزد بالاتر از میانگین کشوری است، ادامه داد: مردم استان یزد همواره در کمک‌رسانی به نیازمندان با این نهاد همدل و همراه هستند و در طرح‌های مختلف مشارکتی کمیته امداد در زمینه‌های مختلف ازجمله زکات، صدقه، اکرام ایتام و محسنین همکاری و همراهی خوبی دارند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۴
(سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸) ۰۷:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید