جزییات خبر

یکشنبه / ۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۷
سرویس : استان یزد
کد خبر : ۱۷۰۳۱۶
گزارشگر : ۹۷
سرویس استان یزد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد خبر داد:

برگزاری جشن عاطفه‌ها باهدف تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند

جشن عاطفه‌ها امسال طی دو مرحله به‌صورت عمومی و اختصاصی (نمادین) در روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم شهریورماه و دهم مهرماه در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.

(یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۱۷

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا مشعل چی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه هدف از برگزاری جشن عاطفه‌ها فرهنگ‌سازی، ایجاد فضای پرنشاط و مطلوب مبنی بر تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند است، گفت: جشن عاطفه‌ها امسال طی دو مرحله به‌صورت عمومی و اختصاصی (نمادین) در روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم شهریورماه و دهم مهرماه در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی و افزایش نیاز دهک‌های پایین جامعه به‌ویژه مددجویان، جشن عاطفه‌های سال 98 با رویکرد تحولی برگزار می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان یزد بیان کرد: برنامه عمومی جشن عاطفه‌ها با رویکرد تعامل و ارتباط با مراکز اقتصادی، تجاری، خیران و اصناف از ابتدای شهریورماه آغازشده است و برنامه اختصاصی و نمادین جشن عاطفه‌ها نیز در روزهای پنجشنبه هفتم شهریورماه در پایگاه‌های اصلی کمیته امداد و مراکز نیکوکاری، جمعه هشتم شهریورماه در مصلاهای نماز جمعه و چهارشنبه دهم مهرماه در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.

وی همچنین از ایجاد پویش مردمی برای ساخت مدارس سیل‌زدگان خبر داد و گفت: جشن عاطفه‌های سال جاری فرزندانی دارد که چشم‌انتظار بازگشایی مدارس تخریب‌شده (کامل یا جزئی) خود هستند. کمیته امداد مصمم است به همت خیران و با بهره‌گیری از ایام جشن سراسر مهر و احساس عاطفه‌ها پویشی برای ساخت مدارس سیل‌زدگان اجرا کند، این پویش با مشارکت مدیران آموزش‌وپرورش، صداوسیمای محلی و استانی و دانش‌آموزان نسبت به جمع‌آوری کمک به ساخت مدرسه برای مناطق سیل‌زده اجرا می‌شود.

وی با تأکید بر بهره‌گیری از شیوه‌های نوین در دریافت کمک‌های مردمی گفت: مردم نیکوکار استان یزد می‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها از طریق تلفن همراه با واردکردن کد دستوری #1* 8877 *، نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و تلفن نیکوکاری 096887 اقدام کنند.

مشعل چی یادآور شد: سال گذشته نیکوکاران یزدی  دو میلیارد و 800 میلیون تومان به دانش آموزان بی‌بضاعت و نیازمند استان به‌صورت نقدی و غیر نقدی کمک کردند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۸۱
(یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید