جزییات خبر

سه شنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۴
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۰۳۸۰
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

برگزاری جشن عاطفه‌ها در لرستان

در آستانه شروع سال تحصیلی جشن عاطفه‌ها برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به دانش آموزان بی‌بضاعت در 102 پایگاه کمیته امداد برگزار می‌شود.

(سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۵۴

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی مدیرکل کمیته امداد لرستان از آمادگی این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان بی‌بضاعت خبر داد و افزود: جشن عاطفه‌ها در سه مرحله با شعار بارنگ مهر رویایی بسازیم از تاریخ 7 شهریور روز پنج‌شنبه در پایگاه‌های کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و مدارس برگزار می‌شود

وی با اشاره به برگزاری مراحل دوم و سوم جشن عاطفه‌ها افزود: به‌منظور جذب مشارکت مردمی فرآیند برگزاری مرحله دوم مصلاهای نماز جمعه و مراکز نیکوکاری مستقر در مساجد از تاریخ 8 شهریور و مرحله سوم با حضور دانش آموزان 10 مهرماه در مدارس استان انجام می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان به روش های مشارکت در کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت اشاره کرد و افزود: پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها، ادارات کمیته امداد سراسر استان، مراکز نیکوکاری و مدارس به‌صورت حضوری کالای موردنیاز دانش آموزان شامل (پوشاک، لوازم‌التحریر، کیف، کفش و...) را جمع‌آوری می‌نمایند علاوه بر آن کد دستوری #1*8877* به‌صورت آنلاین و انتخاب منطقه جغرافیایی و محل هزینه کرد کمک اهدایی تخصیص‌یافته است.

وی با تأکید بر اینکه جشن عاطفه‌ها با همکاری صداوسیما، آموزش‌وپرورش، مراکز نیکوکاری برگزار می‌شود گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از طریق کمیته امداد و مسئولین مدارس در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

محمدی فارسانی با تأکید بر اینکه 13 هزار 500 دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد می‌باشد افزود: در سال جاری دو میلیارد تومان اعتبار از محل ردیف بودجه این نهاد برای حمایت تحصیلی و تأمین لوازم‌التحریر تخصیص‌یافته است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۶۲
(سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید