جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۷:۴۷
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۷۰۴۷۵
گزارشگر : ۹۸
سرویس البرز
با هدف توسعه اجتماعی کمیته امداد امام (ره) انجام شد

افتتاح مرکز نیکوکاری دانشگاه خوارزمی

مرکز نیکوکاری دانشگاه خوارزمی به‌منظور استفاده از ظرفیت نیکوکاران در تامین نیازهای متنوع دانشجویان محروم به‌ویژه در امر ازدواج آسان، بهنگام و پایدار و بهره‌گیری از ظرفیت استارتاپ‌ها افتتاح شد.

(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۰۷:۴۷
 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد امام (ره) البرز با بیان اینکه حضرت آیت‌الله رزاقی نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌های استان البرز نیز در این مراسم حضور داشت گفت: افتتاح مراکز نیکوکاری به‌ویژه در ارگان‌ها، نهادها وادارات کل استان که ظرفیت جذب خیران رادارند با جدیت در حال انجام است.
وی با اشاره به‌ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت خیّران در طیف‌های متنوع جامعه افزود: کمک به تأمین معیشت مددجویان و سایر محرومان استان البرز در زمینه‌های پوشاک، کالای جهیزیه، خدمات فرهنگی و آموزشی، اطعام نیازمندان و کمک به رفع نیازهای درمانی مددجویان جزو مهم‌ترین اقدامات مراکز نیکوکاری است .
محمدی فرد با اشاره لزوم تقویت سرمایه اجتماعی امداد امام (ره) از طریق توسعه مراکز نیکوکاری فراگیر، تخصصی و محله محور گفت: بیش از ۳۰ درصد کمک‌های بلاعوض به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان البرز توسط نیکوکاران تأمین می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد البرز افزود: طی ماه‌های گذشته مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان، سپاه و فرهنگیان به همراه مراکز نیکوکاری تخصصی و محله محور در پویش‌های کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه، جشن نیکوکاری، کمک به سیل‌زدگان و ماه مبارک رمضان سهم چشمگیری را ایفا کردند.
وی با دعوت از مردم نیکوکار برای شرکت در پویش " با رنگ مهر رویایی را بسازیم " گفت: مردم و خیران برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند می‌توانند علاوه بر تماس با سامانه ۱۳۷شهرداری از شماره تلفن ثابت ۳۵۵۷ و تلفن همراه ۰۲۶۳۵۵۷ و #۱*۸۸۷۷۱* استفاده کنند. 
 
تعداد بازدید : ۶۲۱
(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۰۷:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید