جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۳
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۰۴۷۷
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
در سال ۹۷ محقق شد

سمنانی‌ها 49 میلیون تومان صدقه به روش نوین پرداخت کردند

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: مردم استان سمنان در پنج‌ماهه سال جاری دو میلیارد و 361 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که از این مجموع 49 میلیون تومان از طریق کد دستوری با تلفن همراه و در بستر فناوری بوده است.

(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۰۳
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه بیش از ۹۰ هزار از خانوارهای استان سمنان مشترک خانگی صندوق‌های صدقه کمیته امداد استان سمنان هستند افزود: صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در سرفصل‌های تأمین جهیزیه، هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، مسکن، درمان و پرداخت تسهیلات به افراد تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان هزینه می‌شود.

 

محسن مسعودیان راد  با تأکید بر پیشرفت‌های فناوری بر بستر پرداخت صدقه به روش‌های نوین افزود: پرداخت صدقه به روش الکترونیکی کاهش هزینه‌های جمع‌آوری صدقه از صندوق‌های صدقه، افزایش سرعت در پرداخت و اطمینان را به همراه دارد.

 

مدیرکل کمیته  امداد استان سمنان گفت: مردم استان سمنان در پنج‌ماهه سال جاری دو میلیارد و 361 میلیون تومان  صدقه پرداخت کردند که از این مجموع 49  میلیون و 405 هزار تومان از طریق کد دستوری با تلفن همراه و در بستر فناوری بوده است.

وی تصریح کرد: 462 میلیون تومان صدقه در پنج‌ماهه سال جاری  از طریق مراکز نیکوکاری سراسر استان سمنان جمع‌آوری‌شده است .

مسعودیان راد شهرستان شاهرود  را با پرداخت 503 میلیون تومان صدقه در پنج‌ماهه نخست پیشتاز برشمرد و گفت: شهرستان سمنان با مشارکت 443 میلیون تومانی و مردم  دامغان با 332 میلیون تومان  در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه مردم استان سمنان می‌توانند وجوه نقدی خود را با شماره‌گیری سامانه آنی پرداخت#۰۲۳*۸۸۷۷*، شماره‌حساب ۰۱۰۲۳۱۸۴۶۳۰۰۹ و یا شماره کارت ۶۹۸۴-۹۰۱۷-۶۹۱۹-۶۰۳۷ نزد بانک صادرات پرداخت کنند یادآور شد: پرداخت صدقه از طریق اپلیکیشن سکه راه دیگر از مشارکت در این امر پسندیده است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۸۲۰
(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید