جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۳
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۰۴۸۲
گزارشگر : ۸۴
سرویس سمنان
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان تأکید کرد:

همکاری هر چه بیشتر تمام حوزه‌های حمایتی کمیته امداد با مراکز نیکوکاری

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه مراکز نیکوکاری باید جامع، هدفمند و متناسب با شرایط جامعه عمل کنند، تأکید کرد: باید تعامل و همکاری تنگاتنگی بین همه حوزه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری باشد.

(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۵۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیر کل کمیته امداد استان سمنان در دیدرا با هیئت عامل مرکز نیکوکاری بیت الزهرا تعاون سمنان، افزود: ضروری است یک تعامل و تفاهم بین کمیته امداد و مراکز نیکوکاری با هدف همکاری هر چه بیشتر تمام حوزه‌های حمایتی این نهاد با مراکز نیکوکاری منعقد شود.

وی با اعلام آمادگی کمیته امداد برای تخصیص سهمیه اعتبارت در بخش تسهیلات کارگشایی و اشتغال‌زایی، افزود: در شرایط تائید مرکز نیکوکاری تسهیلات اشتغال   تا سقف 50 میلیون تومان به نیازمندان پرداخت می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه در مباحث فرهنگی نیز باید با مراکز نیکوکاری همکاری بیشتری باشد و این نهاد بخشی از هزینه های اردویی و فرهنگی را می پردازد تصریح کرد: 700 هزار تومان به هر نفر برای پیاده‌روی اربعین به کربلای معلی اختصاص می‌یابد.

مسعودیان راد داشتن بانک اطلاعاتی مراکز نیکوکاری را شرط تفاهم و تعامل هر چه بیشتر کمیته امداد با این مراکز دانست و خاطرنشان کرد: این امر منجر به نگاه حمایتی هر چه بیشتر و یکپارچه‌سازی می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه مراکز نیکوکاری بیشتر بر ماهی دادن توجه کرده و لازم است  به آموزش ماهی گری و توانمندی  توجه بیشتری کنند خاطرنشان کرد:  این حوزه باید با جدیت بیشتری پیگیری شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۸۴
(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۵۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید