جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۰۲
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۰۵۰۰
گزارشگر : ۵
سرویس اجتماعی
با حکم رئیس کمیته امداد؛

ابقای حجت اله عبدالملکی به عنوان معاون اشتغال و خودکفایی

رئیس کمیته امداد در حکمی «حجت اله عبدالملکی» را به عنوان معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد ابقا کرد.

(دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۰۲
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، در حکمی « حجت اله عبدالملکی» را به عنوان معاون اشتغال و خودکفایی  کمیته امداد ابقا کرد.
 
رئیس کمیته امداد در حکم معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آورده است: با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، تجربیات ارزنده، به موجب این ابلاغ حکم جناب‌عالی را به مدت دو سال به عنوان معاون اشتغال و خودکفایی در نهاد انقلابی  کمیته امداد امام خمینی (ره) تمدید می‌نمایم. 
 
بر این اساس انتظار می رود با نصب العین قرار دادن توصیه های موکد و بیانات راهبردی رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم، نسبت به ساماندهی و برنامه ریزی جهت استفاده از همه ظرفیت‌های موجود در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) در جهت تحقق دستورات معظم له از جمله توانمند سازی و ایجاد درآمد با ثبات برای خانواده های تهیدست با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مجدانه و با رعایت کرامت و حرمت کمک شوندگان گام بردارید. 

امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجب قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۴۹۳
(دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید