جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۹
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۰۵۰۷
گزارشگر : ۸۷
سرویس زنجان
از طریق صندوق امداد ولایت انجام گرفت

پرداخت بیش از دو هزار تسهیلات قرض‌الحسنه در سال رونق اقتصادی

9 میلیارد 554 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال، کارگشایی و مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان توسط صندوق امداد ولایت استان زنجان از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت‌شده است.

(دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۱۹

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: ارائه خدمات آسان و همچنین ترویج و اشاعه فرهنگ قرض‌الحسنه از سیاست‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان زنجان است و کمیته امداد با ایجاد این صندوق سعی دارد سنت نیکوی قرض‌الحسنه را با بهره‌گیری از سپرده‌های مردمی، توسعه و ترویج دهد.

 صفری تکریم نیازمندان و حفظ کرامت آنان در ارائه وام قرض‌الحسنه را در اولویت فعالیت‌های این صندوق امداد ولایت عنوان و خاطرنشان کرد: کسانی که برای دریافت تسهیلات به این صندوق مراجعه می‌کنند، افراد نیازمند جامعه هستند و بنابراین شرایط اعطای وام به آنان بسیار سریع و آسان صورت می‌پذیرد.

 وی با تأکید بر اینکه این صندوق هیچ‌گونه سودی از وام‌گیرنده دریافت نمی‌کند افزود: 153 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال، هزار و 612 فقره وام کارگشایی،240 مورد تسهیلات خرید و یا احداث مسکن و 48 مورد ودیعه مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان بااعتباری بالغ‌بر 9 میلیارد و 554 میلیون تومان توسط صندوق امداد ولایت استان زنجان از ابتدای سال جاری پرداخت‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به پرداخت وام به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت تأکید کرد: این پرداخت‌ها برای مواردی ازجمله رفع مشکلات ضروری و فوری نیازمندان، اشتغال، درمان و همچنین هزینه‌های تحصیل، کمک‌هزینه جهیزیه فرزندان نیازمندان انجام می‌شود.

صفری بابیان اینکه توسعه سنت نیکوی قرض‌الحسنه از راهبردهای مهم صندوق امداد ولایت است، افزود: بهره‌گیری از ظرفیت‌های استانی در حوزه قرض‌الحسنه و پیوند فعالیت‌های صندوق امداد ولایت با فعالیت‌های حوزه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد به‌منظور جاری شدن منابع مردمی برای پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان از برنامه‌های این صندوق در سال جاری است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ادامه داد: از تمامی افراد خیر و نیکوکار استان زنجان دعوت می‌کنیم با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در این صندوق در رفع مشکلات و کمک به نیازمندان استان سهیم باشند.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۴
(دوشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۸) ۱۱:۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید