جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۹
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۰۵۵۲
گزارشگر : ۱۰۰
سرویس ایلام

اختصاص 55 میلیارد ریال توسط بانک سپه برای ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد ایلام

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از اختصاص 55 میلیارد ریال توسط بانک سپه برای ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد استان ایلام در سال جاری خبر داد.

(چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۴۹

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ضیاء رضایی در دیدار با مدیر امور شعب بانک سپه استان ایلام بیان کرد: این میزان اعتبار صرف ایجاد حدود 110 شغل برای مددجویان جویای کار این استان خواهد شد.
وی با بیان اینکه سال گذشته نیز حدود 25 میلیارد ریال توسط بانک سپه استان ایلام صرف ایجاد شغل برای مددجویان این استان شده است گفت: میزان اعتبار اختصاص یافته امسال حدود دو برابر اعتبار پرداخت شده سال گذشته این بانک است.
رضایی تصریح کرد: سقف تسهیلات پرداختی برای هر فرد  امسال بیشتر از سال گذشته و برای هر مجری طرح نیز تا سقف 50 میلیون تومان خواهد بود.
وی با تقدیر از مشارکت خوب بانک سپه در زمینه ایجاد اشتغال برای مددجویان این استان گفت: انتظار داریم این همکاری همچنان استمرار داشته باشد.
مدیر امور شعب  بانک سپه استان ایلام نیز در این دیدار گفت: یکی از بهترین فعالیتهای بانک سپه مشارکت در زمینه ایجاد شغل برای افراد نیازمند و خصوصاً مددجویان کمیته امداد است.
شمس اله اسدالهی افزود: مدیریت و کارکنان این بانک، امسال نیز همانند سالهای گذشته  تلاش خواهند کرد وظیفه خود را در زمینه ایجاد شغل برای نیازمندان به بهترین شکل ممکن به انجام برسانند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۱۰
(چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید