جزییات خبر

شنبه / ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۷
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۰۵۷۴
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

اهدای 4300 بسته لوازم‌التحریر به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد لرستان

در آستانه شروع سال تحصیلی 4300 بسته لوازم‌التحریر توسط گروه صنعتی گلرنگ بین دانش آموزان آسیب‌دیده از سیل تحت حمایت کمیته امداد لرستان توزیع می‌شود

(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۵۷

به گزارش سایت خبری کمیته امداد امام خمینی، جاسم محمدی فارسانی مدیرکل کمیته امداد لرستان با اشاره به نیاز دانش آموزان به تهیه لوازم‌التحریر، پوشاک و هزینه‌های مرتبط با شروع سال تحصیلی گفت: ادارات کمیته امداد سراسر استان، مراکز نیکوکاری و مدارس به‌صورت حضوری کالای موردنیاز دانش آموزان بی‌بضاعت را جمع‌آوری می‌نمایند.

وی با تأکید بر نقش مؤثر کمک‌های مردمی و شرکت‌های تولیدی در کمک به جشن عاطفه‌ها از توزیع 4300 بسته لوازم‌التحریر اهدایی گروه صنعتی گلرنگ به دانش آموزان آسیب‌دیده تحت حمایت از سیل خبر داد و افزود: بسته‌های لوازم‌التحریر اهدایی بین گروه تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم ویژه دختران و پسران شامل کوله، دفتر، خودکار، مداد تا پایان شهریور توزیع می‌گردد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی افزود: بیش از 14 هزار و 500 دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد در آستانه شروع سال تحصیلی به همت خیران و کمیته امداد کمک‌هزینه تأمین لوازم‌التحریر دریافت می‌نمایند.

محمدی فارسانی از آمادگی این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان بی‌بضاعت خبر داد و تصریح کرد: مردم نیکوکار و خیرین حقیقی و حقوقی از طریق ادارات کمیته امداد، مراکز نیکوکاری و پرداخت الکترونیکی با کد دستوری #1*8877* به‌صورت آنلاین و انتخاب منطقه جغرافیایی و محل هزینه کرد می‌توانند در این برنامه مشارکت نمایند.

وی با تأکید بر اینکه مرحله سوم جشن عاطفه‌ها دهم مهرماه با همکاری صداوسیما، آموزش‌وپرورش، مراکز نیکوکاری برگزار می‌شود گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از طریق کمیته امداد و مسئولین مدارس در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۵
(شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۵۷
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید