جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۰:۱۳
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۰۵۸۸
گزارشگر : ۹۳
سرویس بوشهر
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر:

پنج هزار شغل برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر ایجاد می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال جاری از محل تبصره 16 قانون بودجه 98 میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان کمیته امداد این استان تخصیص یافته که از این محل پنج هزار شغل ایجاد می‌شود.

(یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۱۳

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر صبح امروز در نشست با مدیرامور شعب بانک ملی استان بوشهر اظهار داشت: در سال گذشته با همکاری بانک ملی زمینه جذب 12 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان این نهاد در استان بوشهر فراهم شد.

وی افزود: با این میزان اعتبار، موفق به ایجاد اشتغال برای 691 نفر شده ایم که رصدهای میدانی نشان می دهد همه این تسهیلات در زمینه اشتغال هزینه شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: در سال جاری و با همکاری بانک ملی ، 27 میلیارد و 800 میلیون تومان از محل سهمیه بند ب تبصره 16 قانون بودجه برای ایجاد اشتغال مددجویان در نظر گرفته شده است.
لطفی یادآور شد: در حالی که متوسط تسهیلات اشتغال زایی در سال گذشته حدود 20 میلیون تومان بوده این میزان در سال جاری به 50 میلیون تومان رسیده است.
وی ادامه داد: با توجه به این که قرار است که از این میزان اعتبارات برای یک هزار و 110 نفر ایجاد اشتغال شود ضروری است که با یک برنامه ریزی وسیع و جامع در طی 120 روز آینده این اعتبارات جذب و صرفا برای ایجاد اشتغال هزینه شود.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: در سال جاری از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه 98 میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تخصیص یافته که از این محل 5 هزار شغل ایجاد می شود.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۷۰۲
(یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸) ۱۰:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید