جزییات خبر

شنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۹
سرویس : قم
کد خبر : ۱۷۰۸۰۸
گزارشگر : ۸۱
سرویس قم
در دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی با آیت الله یزدی مطرح شد

درجه اعتماد به کمیته امداد صدبرابر شده است/لزوم توجه به مشاغل روز در اشتغال‌زایی برای مددجویان

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: طی سال‌های اخیر درجه اعتماد مردم به کمیته امداد صد برابر اضافه شده چراکه مردم دیده‌اند که چه کارهای وسیع و موثری در این نهاد انجام می‌شود و تبلیغات دروغین نیست.

(شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۳۹
به گزارش سایت خبری کمیته امداد امام خمینی، آیت‌الله محمد یزدی، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در دیدار سیدمرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در کمیته امداد اظهار کرد: در بین نهادهای فعال در جمهوری اسلامی بهترین مثال برای ضرب المثل «به عمل کار برآید به سخن‌دانی نیست»، کمیته امداد است و امروز در هیچ جای قوانین عادی و اساسی نظام نیست و تکلیف بر آن بار نشده است اما کار خودش را به درستی انجام می‌دهد.
وی با تاکید بر اینکه با تلاش ابتدای انقلاب و کاری که صورت گرفت بالاجبار برای کمیته امداد در بودجه ردیف مشخص شد تصریح کرد: طی سال‌های اخیر درجه اعتماد مردم به کمیته امداد صد برابر اضافه شده چراکه مردم دیده‌اند که چه کارهای وسیع و موثری در این نهاد انجام می‌شود و تبلیغات دروغین نیست.
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اذعان به اینکه این درجه اعتماد بالای مردمی شاید در هیچ‌یک از نهادها و دستگاه‌های کشور وجود نداشته باشد خاطرنشان کرد: کمک‌های اصلی افراد خیری که عمدتا هم به صورت محرمانه انجام می‌شود تاثیر بسیار زیادی در پیشبرد کار کمیته امداد دارد.
وی با اشاره به عملکرد کمیته امداد در زمینه اشتغال زایی گفت: در این کار به مشاغل متناسب با نیاز روز توجه جدی شود؛ به عنوان مثال امروز حوزه الکترونیکی، دیجیتالی و مرتبط با تلفن همراه گسترش بسیاری یافته و این حوزه اشتغال فنی، دقیق و به روز است که مورد توجه جوانان تحصیل‌کرده و متخصص کشور نیز هست که مهم‌ترین مزیت آن اتکای به خود است.
آیت‌الله یزدی با تاکید بر اینکه زبان کامپیوتر و تکنولوژی باید در بین جوانان مددجوی کمیته امداد جا بیفتد خاطرنشان کرد: باید جوانان مستعد و تحصیل کرده مددجوی کمیته امداد را در این بخش با سرمایه امداد مشغول به کار کنیم.
وی توجه به جوانان مددجو را مهم‌تر از دیگر اقشار دانست و با تاکید بر اینکه قشر جوان جامعه هستند که آینده‌ساز و مستعد اشتغال‌زایی هستند افزود: مطمئن‌ باشید همه افراد نظام از کمیته امداد و خیرین حمایت خواهند کرد.
تعداد بازدید : ۹۰۰
(شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید