جزییات خبر

دوشنبه / ۱ مهر ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۰
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۰۸۸۰
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در مدارس استان لرستان

همزمان با آغاز سال تحصیلی مرحله دوم جشن عاطفه‌ها برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت در مدارس استان برگزار می‌شود.

(دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۳۰

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی مدیرکل کمیته امداد لرستان از آمادگی این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان بی‌بضاعت خبر داد و افزود: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با شعار بارنگ مهر رویایی بسازیم» با حضور دانش آموزان 10 مهرماه در مدارس استان انجام می‌شود.

وی با اشاره به جمعیت دانش آموزان تحت حمایت این نهاد گفت: سیزده هزار و 500 دانش‌آموز تحت حمایت این نهاد قراردارند و از خدمات کمک‌هزینه تحصیلی بهره‌مند هستند.

مدیرکل کمیته امداد به تخصیص دو میلیارد تومانی اعتبارات توافقنامه بودجه به دانش آموزان تحت حمایت اشاره کرد و افزود: سرانه کمک‌هزینه تحصیلی 120 هزار تومان است که این مبلغ پاسخگوی نیاز دانش آموزان نیست.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی به شیوه‌های مشارکت در کمک به دانش آموزان بی‌بضاعت اشاره کرد و افزود: ادارات کمیته امداد سراسر استان، مراکز نیکوکاری و مدارس به‌صورت حضوری کالای موردنیاز دانش آموزان شامل (پوشاک، لوازم‌التحریر، کیف، کفش و.) را جمع‌آوری می‌نمایند و کد دستوری #1*8877* به‌صورت آنلاین و انتخاب منطقه جغرافیایی و محل هزینه کرد کمک اهدایی تخصیص‌یافته است.

وی با تأکید بر اینکه جشن عاطفه‌ها با همکاری صداوسیما، آموزش‌وپرورش، مراکز نیکوکاری برگزار می‌شود گفت: کمک‌های جمع‌آوری‌شده از طریق کمیته امداد و مسئولین مدارس در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۲۷۵
(دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸) ۱۲:۳۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید