جزییات خبر

یکشنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۹
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۱۱۸۹
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

حمایت کمیته امداد لرستان از یک هزار و 700 زائر اربعین حسینی

قائم‌مقام کمیته امداد لرستان گفت: مددجویان تحت حمایت این نهاد که در پیاده‌روی اربعین شرکت نمایند از کمک‌هزینه سفر زیارتی بهره‌مند‌می شوند.

(یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۹

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدولی حیدروند قائم‌مقام کمیته امداد لرستان با اشاره به برنامه‌های فرهنگی این نهاد جهت اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی گفت: زیارت اربعین به‌عنوان یک حرکت معنوی و تربیتی در راستای توانمندسازی فرهنگی از خدمات فرهنگی محسوب می‌شود و این نهاد کمک‌هزینه 700 هزارتومانی به یک هزار و 700 مددجوی زائر اربعین پرداخت می‌نماید.

وی با تأکید بر اینکه کمیته امداد برنامه ایی برای اعزام گروهی و کاروان ندارد گفت: مددجویان تحت حمایت به‌صورت خانوادگی و یا انفرادی با دریافت گذرنامه و ثبت‌نام در سامانه سماح مشمول دریافت کمک‌هزینه زیارتی می‌شوند.

قائم‌مقام کمیته امداد لرستان به نحوه دریافت کمک‌هزینه اربعین اشاره کرد و افزود: متقاضیان پس از تشرف به اماکن زیارتی و درج مهر خروج و ورود به کشور با مراجعه به ادارات کمیته امداد محل سکونت مدارک را تحویل نمایند.

حیدروند با تأکید بر اینکه برنامه شوق زیارت با عنوان اعزام مددجویان برای اولین بار به زیارت اماکن مقدس با اهداف تربیتی و زیارتی انجام می‌شود افزود: بخشی از هزینه‌های اعزام زائرین توسط نیکوکاران تأمین می‌شود و خیران در صورت تمایل می‌توانند از طریق شماره‌گیری #066*8877* در این کار خداپسندانه به میزان دلخواه مشارکت نمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۶۵
(یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید