جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۷ مهر ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۱
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۱۲۵۷
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

مردم لرستان هفت میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند

از ابتدای سال جاری تاکنون مردم لرستان هفت میلیارد تومان صدقه از طریق کمیته امداد به نیازمندان پرداخت کردند.

(چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۵۱

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی مدیرکل کمیته امداد امام لرستان به مشارکت مستقیم مردم در کمک به توانمندسازی مددجویان این نهاد خبر داد و افزود: جمع‌آوری و توزیع صدقات از طریق شبکه‌های مردمی و روش‌های نوین یکی از راههای مناسب محرومیت‌زدایی می‌باشد.

وی به جمع‌آوری هفت میلیارد تومان صدقات مردم لرستان خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون مردم لرستان از طریق صندوق صدقات و پرداخت الکترونیکی این مبلغ را به نیازمندان اهدا نمودند.

وی به نحوه مصرف صدقات جمع‌آوری‌شده اشاره کرد و گفت: 100 درصد کمک‌های اهدایی مردم در قالب صدقات صرف محرومیت‌زدایی از خانوارهای نیازمند می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد لرستان به نحوه توزیع و هزینه کرد صدقات جمع‌آوری‌شده اشاره کرد و گفت: بر اساس توافقنامه بودجه مبالغ جمع‌آوری‌شده در هر منطقه بر اساس نیاز مددجویان در شاخص حمایتی شامل کمک به درمان مددجویان روستایی و شهری، کمک به ازدواج مددجویان و تأمین جهیزیه، تأمین لوازم‌خانگی، پرداخت موردی، کمک‌هزینه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، اردوهای زیارتی، تعمیر تکمیل و بازسازی مسکن و تعامل با مراکز اجتماعی هزینه می‌شود.

وی به تعداد مشترکین صندوق‌های صدقات در لرستان اشاره کرد و گفت 178 هزار و 700 مشترک صندوق صدقات در لرستان وجود دارد علاوه بر آن مردم سخاوتمند می‌توانند کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه با ارسال عددیک به شماره 8877 ویا کد دستوری #066*8877* به‌آسانی  صدقه پرداخت نمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۵۶
(چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸) ۰۹:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید