جزییات خبر

دوشنبه / ۲۲ مهر ۱۳۹۸ / ۱۳:۰۲
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۱۳۵۱
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

تولید 543 تخته فرش و محصولات صنایع دستی توسط مددجویان کمیته امداد لرستان

مدیر کل کمیته امدادلرستان گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون 543 تخته فرش، جاجیم، تابلو فرش وگلیم توسط مدد جویان تولید و بصورت تضمینی توسط این نهاد خریداری شده است

(دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۲

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی، مدیر کل کمیته امداد لرستان با اشاره به اجرای طرح های مشاغل خانگی گفت: زنان سرپرست خانوار در کنار دریافت خدمات حمایتی وکمک معیشت از تسهیلات آسان و قرض الحسنه بهره مند می شوند.

وی به آموزش فنی وتخصصی به مددجویان مستعد اشاره کرد وافزود:  شناسایی و خدمات مشاوره شغلی وآموزش های تخصصی این نهاد به صورت رایگان به مددجویان ارائه می شود.

مدیر کل کمیته امداد به خرید تضمینی صنایع دستی تولیدی مددجویان اشاره کرد وگفت: بر اساس تصمیم معاون اشتغال وخودکفایی این نهاد محصولات بافته شده توسط شرکت صنعت آفرینان امداد در مرکز به نرخ کارشناسی خرید و به بازار فروش عرضه می شود.

وی با اشاره به تولید 543 تخته فرش، گلیم،جاجیم وتابلو فرش توسط مجریان طرح خود اشتغالی زنان سرپرست خانوار گفت: این محصولات به متراژ یک هزارو 100 متر مربع وارزش9 میلیاردو 390 میلیون ریال می باشد.

وی افزود: با حمایت کمیته امداد 300طرح خوداشتغالی در زمینه فرش بافی،گلیم،تابلو فرش با دریافت تسهیلات ارزان قیمت فعالیت می نمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۴۹
(دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸) ۱۳:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید