جزییات خبر

چهارشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۸
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۱۴۷۸
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

کمک 13 میلیارد تومانی حامیان به کودکان طرح اکرام و محسنین کمیته امداد لرستان

قائم‌مقام کمیته امداد لرستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حامیان طرح اکرام و محسنین 13 میلیارد و 580 میلیون تومان به‌حساب کودکان معنوی خود واریز کردند.

(چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۳۸

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدولی حیدروند قائم‌مقام کمیته امداد لرستان از مساعدت سیزده میلیارد و 580 میلیون تومانی حامیان طرح اکرام و محسنین خبر داد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 19 هزار و 944 حامی به‌صورت ماهانه کمک‌های نقدی خود را به‌حساب ایتام و کودکان دارای سرپرست ازکارافتاده واریز کردند.

وی با اشاره به تعداد کودکان تحت حمایت طرح اکرام و محسنین گفت: 9 هزارو 823 کودک هم‌اکنون از کمک‌های مستقیم حامیان بهره‌مند هستند که از این تعداد شش هزار و 403 کودک ایتام و 3420 کودک طرح محسنین با موضوع سرپرست ازکار افتاده هستند.

قائم‌مقام کمیته امداد لرستان بابیان اینکه طرح اکرام زمینه مشارکت مستقیم خیران در توانمندسازی خانواده‌ها را فراهم می‌کند افزود: این طرح باهدف تأمین نیازمندی‌های کودکان نیازمند درزمینه تحصیلی، معیشتی، درمان و کمک‌های خاص اجرا شده است.

وی به نحوه مشارکت خیران حقیقی و حقوقی در طرح اکرام ومحسنین اشاره کرد و افزود: متقاضیان این طرح با مراجعه به کمیته امداد محل سکونت یا درگاه الکترونیکی این نهاد با انتخاب و تکمیل فرم های مربوطه می‌توانند حمایت از یک یا چند کودک را پذیرش کنند.

حیدروند بابیان اینکه بسترهای مناسب و آسان الکترونیکی از طریق نرم‌افزار و سیستم بانکی برای پرداخت حامیان فراهم‌شده است، گفت: خیران با دریافت شناسه کودک موردحمایت حداقل به مدت یک سال می‌توانند کمک‌های خود را به‌حساب مستقیم فرزند معنوی واریز کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۰۸۳
(چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید