جزییات خبر

دوشنبه / ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۵
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۳۲۷۷
گزارشگر : ۵
سرویس اجتماعی
رئیس کمیته امداد در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های امام (ره):

قلب امام (ره) برای محرومان می‌تپید/ تا آخرین قطره خون مدافع انقلاب، رهبری و ولایت هستیم

رئیس کمیته امداد گفت: امام خمینی (ره) با تمام وجود وقف محرومان بود و امروز عهد می‌بندیم که تا آخرین قطره خون مدافع انقلاب، رهبری و ولایت باشیم.

(دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۴۵

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در مراسم تجدید میثاق امدادگران کمیته امداد با آرمان‌های امام خمینی (ره)، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: کمیته امداد یادگار ماندگار امام راحل و از اقدامات بزرگی است که به نام ایشان ثبت شده و امدادگران این نهاد، کمک به محرومان زیر سایه یاد و نام امام (ره) را مایه افتخار خود می‌دانند.

رئیس کمیته امداد حرکت عظیم امام خمینی (ره) در به پیروزی رساندن انقلاب را موجب تجدید حیات اسلام و قرآن دانست و ادامه داد: امام (ره) واقعیت اسلام را در اوج ظلمت به ضمیر پاک مردم خداجو معرفی کرد و این رمز موفقیت حرکت اسلامی مردم بود.

وی با بیان اینکه نهاد کمیته امداد به عنوان یک امانت از سوی امام راحل امروز در اختیار ما و مجموعه امدادگران قرار گرفته است، تاکید کرد: امام (ره) با تمام وجود وقف محرومان بود و امروز عهد می‌بندیم که تا آخرین قطره خون مدافع انقلاب، مدافع رهبری و ولایت باشیم.

بختیاری خاطرنشان کرد: همانطور که قلب امام (ره) و رهبری برای محرومان و نیازمندان می‌تپد، ما نیز باید تلاش کنیم خادم خوبی برای محرومان جامعه و سرباز خوبی برای رهبر معظم انقلاب باشیم.

همچنین حجت‌الاسلام محسن کازرونی، رئیس هیات امنای کمیته امداد در این مراسم به عظمت انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) اشاره کرد و گفت: حرکت عظیم امام راحل قابل توصیف نیست و در عصر غیبت کمتر فردی را داشته ایم که بتواند بر تمامی جهان اثری چنین بگذارد.

وی افزود: امروز شاهدیم هیچ اتفاق و رویدادی در معادلات جهانی بدون تاثیرپذیری از اندیشه‌ها و آرمان‌های امام (ره) قابل تفسیر نیست.

حجت‌الاسلام محسن کازرونی اضافه کرد: ویژگی منحصر به فرد امام (ره) جمع فقاهت، بندگی خالصانه و عبادت بود که نشان‌دهنده عظمت روح این فقیه مجاهد و وارسته است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۰۹۲
(دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید