جزییات خبر

سه شنبه / ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۷:۰۷
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۳۳۰۴
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس اجتماعی
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

ارسال پنج محموله کمک‌های ضروری برای سیل‌زدگان جنوب کشور/ میزان کمک‌های مردمی به 22 میلیارد تومان رسید

پنج محموله کمک‌های ضروری برای سیل‌زدگان جنوب کشور، با حضور رئیس کمیته امداد در شهرستان چابهار، به مناطق سیل‌زده کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان ارسال و توزیع شد.

(سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸) ۱۷:۰۷

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در سفر به سیستان و بلوچستان، از مناطق سیل‌زده این استان بازدید کرد و گفت: تا کنون بیش از 22 میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار ایران اسلامی در کمیته امداد جمع‌آوری و به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان، کرمان و هرمزگان ارسال شده است.

وی با بیان اینکه در سیل سیستان و بلوچستان 350 روستا دچار تخریب و خسارت شده است، افزود: حدود 4200 واحد مسکونی در اثر این سیل دچار آسیب جزئی و کلی شده است که در این زمینه دولت، کمیته امداد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد مستضعفان، قرارگاه سازندگی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنار هم قرار گرفته‌اند تا هرچه زودتر خدمات لازم به مردم شریف مناطق سیل‌زده ارایه شود.

رئیس کمیته امداد ضمن تقدیر و تشکر از نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان، شهرداری چابهار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی، اعلام کرد: امروز همزمان با دهه فجر چندین پروژه در سطح شهرستان چابهار افتتاح شد که بخشی از این پروژه‌ها مربوط به سفر با برکت مقام معظم رهبری و حمایت های دفتر ایشان بوده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کاروان کمک‌های مردمی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان شامل پنج محموله کمک‌های مردمی از جمله پتو، آب معدنی، لوازم خانگی، سبد غذایی، پوشاک، لوازم بهداشتی و دیگر اقلام مصرفی، با حضور رئیس کمیته امداد، برای مددجویان و نیازمندان مناطق سیل‌زده ارسال و تحویل شد.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۸۲۷
(سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸) ۱۷:۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید