جزییات خبر

سه شنبه / ۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۲
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۳۶۵۴
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

توزیع مواد غذایی و لوازم ضروری میان مددجویان مناطق محروم لرستان

معاونت حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان از توزیع 884 قلم انواع مواد غذایی و لوازم ضروری در بین مددجویان مناطق محروم استان لرستان خبر داد.

(سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۱۲

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فاطمه فولادی با اعلام این خبر، به فقر گسترده در مناطق محروم اشاره کرد وگفت: شرایط سختی در بعضی از مناطق ضریب 9 و 8 وجود دارد، به صورتی که برخی مددجویان ساکن این ‌مناطق فاقد آب، برق و حتی راه مناسب برای زندگی می باشند.

وی اظهاد کرد: با توجه به نیازسنجی های انجام شده از وضعیت زندگی مددجویان تحت حمایت در مناطق 9 و 8، لوازم ضروری و سبد غذایی توزیع خواهد شد

معاونت حمایت وسلامت امداد تصریح کرد: اعتبار هزینه برآورد شده این اقلام حدود 1 میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد که از محل منابع امدادی تامین شده است.

فاطمه فولادی در ادامه تشریح کمک ها، گفت: سبد غذایی شامل برنج، روغن سرخ کردنی و پخت و پز، ماکارانی، قند، چای و خرما می باشد.

وی در پایان با بیان اینکه اقدامات خوبی در جهت تهیه لوازم ضروری زندگی افراد دراین مناطق صورت گرفته، ادامه داد: وسایلی شامل یخچال، فرش، اجاق گاز، پتو، بخاری نفتی، بر اساس نیاز خانواده ها، بین آنها توزیع می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۰
(سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید