جزییات خبر

شنبه / ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۶
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۳۸۴۳
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس اجتماعی

پیام تسلیت رئیس کمیته امداد در پی درگذشت «فاطمه رهبر»

رئیس کمیته امداد در پیامی درگذشت سرکار خانم دکتر فاطمه رهبر، نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی و معاون سابق حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد را تسلیت گفت.

(شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۲۶

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، متن پیام تسلیت سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در پی درگذشت سرکار خانم دکتر فاطمه رهبر، نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی و معاون سابق حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد به شرح زیر است:

«درگذشت بانوی فرهیخته و انقلابی، سرکار خانم دکتر فاطمه رهبر که عمر پربرکت خود را در خدمت به محرومان و نیازمندان گذراند، موجب تأسف و تألم فراوان گردید.

این مجاهد دانشمند و مردمی که همواره مورد وثوق نظام و مورد اعتماد مردم بود، در آخرین مسئولیت اجرایی خود، بی‌واسطه در خدمت محروم‌ترین بندگان خدا قدم برداشت و چه افتخاری بالاتر از این برای بندگان خالص خداوند؟

مردم زلزله‌زده سرپل ذهاب، سیل‌زدگان غرب و جنوب و شمال کشور، محرومین سیستان و بلوچستان و هرمزگان و جنوب کرمان و حاشیه‌نشینان مشهد مقدس، هیچگاه حضور گرم و یاد این بانوی مددکار را که بی‌شک الگویی برای تمامی امدادگران بود و خواهد ماند، فراموش نخواهند کرد.

به طور قطع همین روحیه مردمی و ساده‌زیستی ایشان بود که وی را چهار دوره در بالاترین درجه اعتماد مردمی و بر کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی نشاند.

بدینوسیله درگذشت بانوی فداکار، خانم دکتر فاطمه رهبر را به مردم قدرشناس ایران اسلامی، امدادگران و مددجویان کمیته امداد و به ویژه خانواده محترم و همسر بزرگوار ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای ایشان غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر عاجل مسالت دارم.»

سیدمرتضی بختیاری

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)


فاطمه رهبر

فاطمه رهبر
فاطمه رهبر
فاطمه رهبر
فاطمه رهبر
فاطمه رهبر

تعداد بازدید : ۲,۴۱۰
(شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۲۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید