جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۵
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۳۸۷۰
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

افزایش میزان مشارکت های مردمی به کمیته امداد لرستان میزان مشارکت ها بیش از 120میلیارد تومان

معاونت مشارکت های مردمی کمیته امداد لرستان، کمک های مردمی جمع آوری شده در سرفصل های مختلف صدقات، اکرام و محسنین، زکوات، جشن نیکوکاری و ... در ۱۱ ماهه نخست سال جاری را اعلام کرد.

(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۰۵

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید طائف، معاونت توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد لرستان  از میزان مشارکت مردم نیکوکار و نوعدوست لرستان  در بخش های احسان و انفاق و نیکوکاری خبر داد و افزود: میزان مشارکت های مردمی طی ۱۱ ماه، در بخش صدقات بیش از 10 میلیاردو 40 میلیون تومان ، دربخش اکرام و محسنین 21 میلیاردو 700میلیون تومان، زکات(مال، فطریه) بیش از 20 میلیارد تومان و طرح های مبتنی بر نیاز، بیش از 71 میلیاردو 700 میلیون تومان بوده است.

وی گفت: در بخش های مختلف تحقق برنامه وجود داشته و نسبت به سال گذشته به تفکیک در بخش صدقات ۲۰ درصد، بخش اکرام و محسنین ۳ درصد، زکات ۱۵ درصد و طرح های مبتنی بر نیاز ۸۹ درصد، که‌مجموع انها ۴۵ درصد رشد داشته اند.

معاونت مشارکت های مردمی کمیته امداد استان مجموع کمک ها را حدود از 123 میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برشمرد و اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن عید و جشن نیکوکاری میزان کمک های مردمی در این سرفصل بیش از 4 میلیارد تومان  بوده است.

وی ادامه داد: کمک های نیکوکاری در قالب وجه نقد به میزان 3میلیاردو 70 میلیون تومان و میزان کمک ها در قالب کالا به ارزش 2 میلیاردو 93 میلیون تومان برآورد شده است.

وی در پایان تعداد پایگاه های مراکز نیکوکاری که با محوریت مدارس فعالیت می کنند را ۷۴ پایگاه اعلام نمود و تشریح کرد: تعداد پایگاه های امداد ۳۶ عدد می باشند و تعداد مجموع پایگاه های جمع آوری کمک ها به ۱۱۰ پایگاه می رسد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۷
(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید