جزییات خبر

سه شنبه / ۵ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۵
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۷۴۰۱۵
گزارشگر : ۵
سرویس حمایت
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خبر داد؛

ارائه 51 هزار کمک هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت در سال 98

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از ارائه 51 هزار خدمت جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به زوج‌های جوان تحت حمایت و خانواده‌های نیازمند در سال 98 خبر داد و گفت:

(سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹) ۱۰:۴۵
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خدرویسی با اعلام جزئیات 51 هزار خدمت این نهاد به زوج‌های جوان تحت حمایت در حوزه ازدواج و تشکیل خانواده در سال جاری، افزود: از این میزان 30 هزار مورد جهیزیه به نوعروسان خانواده‌های تحت حمایت و  4700 هزار مورد جهیزیه به دختران خانواده‌های نیازمند غیر تحت پوشش کمیته امداد ارائه شده است.

وی ادامه داد: همچنین از این تعداد حدود 11 هزار و 700 هدیه ازدواج پسران و بیش از چهار هزار کمک هزینه برای ازدواج مجدد بانوان به مددجویان این نهاد تخصیص یافته است.

خدرویسی با اشاره به برگزاری جشن ازدواج نمادین برای تازه عروس و دامادهای تحت حمایت کمیته امداد، همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در سراسر کشور، تاکید کرد: در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان برای جوانان، هدایای نقدی به نوعروسان با مهریه پایین اهدا شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد افزود: برنامه ریزی  برای ارائه خدمات  بهتر و پرداخت کمک هزینه ازدواج به زوج های جوان تحت حمایت و خانواده های نیازمند در سال 99 صورت گرفته و امیدواریم در سال جدید نیز شاهد برپایی جشن ازدواج و توانمندی این عزیزان باشیم. 

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۵۳۷
(سه شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۹) ۱۰:۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید