جزییات خبر

پنج شنبه / ۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۷
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۴۰۶۴
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

اهدا 300 بسته بهداشتی بانک رفاه به مددجویان کمیته امداد لرستان

مدیر کل کمیته امداد لرستان گفت: 300 بسته بهداشتی اهدایی سرپرستی بانک رفاه لرستان بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

(پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹) ۰۸:۴۷

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی مدیر کل کمیته امداد لرستان از حمایت های این نهاد در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد و افزود: آگاه سازی،ارائه خدمات الکترونیکی، اهدا بسته های حمایتی و بهداشتی،کاهش مراجعات مددجویان ،جذب کمک های مردمی بصورت الکترونیک از برنامه های این نهاد در جلوگیری و کاهش بیماری کرونا در جامعه هدف است.

وی به تخصیص 1 میلیاردو 300 میلیون تومان این نهاد به تامین بسته های بهداشتی ویژه مددجویان اشاره کرد و افزود: با توجه به وضعیت خطر برای بیماران خاص دارای ریسک بالا است به منظور کمک به هزینه پرستاری مراقبت از بیماران و تهیه مواد بهداشتی برای این قشر و اعضا خانوار با اولویت مناطق محروم ،زنان باردار،زنان شیرده توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد لرستان با بیان اینکه این نهاد آمادگی جذب منابع ریالی و اجناس از خیرین،موسسات،سازمان ها،نهادهای دولتی،بانک ها و مراکز اقتصادی را دارد تصریح کرد: بانک رفاه لرستان در یک اقدام نوعدوستانه 300 بسته بهداشتی شامل ماسک،ژل ضدعفونی، اسپری الکل،دستکش و دستمال کاغذی به ارزش 18 میلیون تومان به مددجویان اهدا کرد.

محمدی فارسانی گفت: اقلام بهداشتی به مددجویان ساکن در مناطق محروم و حاشیه نشین با اولویت زنان و کودکان بی سرپرست توزیع می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۱۰
(پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹) ۰۸:۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید