جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۰
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۶۶۷۲
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

تخصیص هفت میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار کمک به درمان و بهداشت مددجویان کمیته امداد لرستان

فاطمه فولادی معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان گفت: به‌منظور حمایت از مددجویان بیمار و تأمین هزینه‌های جانبی هفت میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار از محل منابع دولتی و درآمدهای محلی در سال جاری به این سرفصل تخصیص‌یافته است.

(چهارشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۴۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد فاطمه فولادی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد لرستان گفت: به‌منظور حمایت از مددجویان بیمار و تأمین هزینه‌های جانبی هفت میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار از محل منابع دولتی و درآمدهای محلی در سال جاری به این سرفصل تخصیص‌یافته است.

وی بابیان اینکه بیمه‌شدگان امداد با دفاتر درمانی بیمه سلامت و تحت عنوان صندوقی مجزا از کلیه خدمات پایه درمان شامل ویزیت پزشک خانواده، ویزیت پزشکان متخصص و فوق تخصص، خدمات دارویی، خدمات درمانی بستری و جراحی، خدمات پاراکلینیک و خدمات سرپایی، رادیوتراپی و شیمی‌درمانی، خدمات توان‌بخشی و ... بهره‌مند‌می گردند افزود: علاوه بر خدمات پایه ایی، کمیته امداد نیز خدمات درمانی و تکمیلی جهت تأمین برخی هزینه‌های خارج از تعهد بیمه به مددجویان ارائه می‌دهد.

معاون حمایت وسلامت کمیته امداد به تخصیص 1 میلیاردو 300 میلیون تومان این نهاد به تامین بسته های بهداشتی ویژه مددجویان اشاره کرد و افزود: با توجه به وضعیت خطر، بیماران خاص دارای ریسک بالا است برای 5500 بیمار ، مواد بهداشتی توزیع شده است.

فاطمه فولادی اظهار داشتند: از میان مددجویان 112 مورد مبتلا به کرونا شناسایی شده که متاسفانه 54 نفر فوتی گزارش شده است

وی با بیان اینکه حمایت های اجتماعی از خانواده های آسیب دیده با مساعدت مالی و مشاوره انجام می شود افزود: تا کنون مبلغ 250میلیون تومان کمک بلاعوض به مددجویان آسیب دیده پرداخت گردید که برای سرپرست فوتی ناشی از بیماری کرونا مبلغ 10میلیون تومان و عائله فوتی مبلغ 5 میلیون تومان کمک بصورت بلاعوض پرداخت شده است

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۹
(چهارشنبه ۲۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۲:۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید