جزییات خبر

دوشنبه / ۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۴
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۶۹۰۸
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

مرکز رشد پارک علم‌ و فناوری در ایجاد کسب و کارهای دانش بنیان برای مددجویان صاحب ایده با کمیته‌امداد استان لرستان همکاری می کند

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد لرستان گفت: مرکز رشدپارک علم و فن آوری استان لرستان در ایجاد کسب و کارهای دانش بنیان با کمیته امداد بصورت رایگان همکارای می نماید.

(دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۳۴

به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، امین اله کردعلیوند با اعلام این‌خبر اظهار داشت: این همکاری در راستای حمایت از مددجویان و مجریان طرح خوداشتغالی و صاحب ایده می باشد.

وی افزود: این اقدام با هدف استفاده از ظرفیت های پارک علم و فن آوری در جهت راه اندازی کسب و کارهای دانش بنیان صورت گرفته است.

معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امدادلرستان بابیان اینکه اجرای طرح‌های خوداشتغالی و پرداخت تسهیلات صرفاً درزمینه کسب‌وکار برای افراد آموزش‌دیده اجرا می‌شود، خاطرنشان ساخت: حمایت‌های فنی، مشاوره و نظارت ناظران فنی اشتغال بعد از اجرای طرح به مدت پنج سال ادامه دارد.

کردعلیوند با اشاره به آموزش مهارت فنی و حرفه ایی به‌عنوان اولین گام ایجاد اشتغال، تشریح ساخت: آموزش مهارت و توانایی برای احراز شغل و یا افزایش مهارت در تمام حِرَف و مشاغل در مؤسسات ذیصلاح جهت ارائه آموزش‌های فنی به مددجویان تحت حمایت به‌صورت فردی و گروهی با هماهنگی این نهاد به‌صورت رایگان ارائه می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۰۱
(دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۳۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید