جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۰
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۷۲۴۶
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان
مدیر کل مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور اعلام کرد؛

احداث ۵۵۰۰ واحد برای مددجویان در جریان سیلاب ۹۸

مدیر کل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور با حضور در لرستان گفت؛ در جریان سیلاب سال گذشته که ۱۸ استان کشور درگیر آن بودند ۵۵۰۰ واحد مسکن برای‌مددجویان ساخته شد.

(پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۴۰

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، احمدرضا دالوند با بیان اینکه در جریان سیل سال ۱۳۹۸ که ۱۸ استان کشور درگیر آن بودند تعداد ۵۵۰۰ واحد ساخته و تحویل مددجویان شد گفت: همچنین کار تعمیراتی 25 هزار واحد آسیب دیده از سیلاب سال گذشته در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام گرفت.

وی با اشاره به حساسیت بیش از حد کمیته امداد در بحث استانداردسازی و رعایت الزامات در بحث ساخت واحدهای مسکونی، اظهار داشت: واحدهای آسیب ندیده در کانون های اصلی زلزله در آذربایجان شرقی، زلزله بروجرد و ...گواه این امر هستند.

مدیر کل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد مرکز با تاکید بر اینکه کمیته امداد به دنبال سرپناه امن است، تشریح ساخت: در ساخت واحدهای مسکونی کمیته امداد، هر مرحله با نظارت ناظران اجرا و افراد ناظر موظفند نواقص را رفع و رجوع و تمامی مراحل را کنترل نمایند.

دالوند با بیان اینکه همانگونه که در ایلام می توان بحث مسکن برای مددجویان را تمام شده خواند و بزودی جشن خودکفایی برای آنها برگزار نمود، گفت: این آمادگی‌برای لرستان نیز وجود دارد کما اینکه تفاهم نامه هایی نیز در این زمینه امضا شده که در بازه زمانی چند ساله مددجویان لرستانی نیز در این زمینه خودکفا شوند.

وی در ادامه گفت: کمیته امداد در بحث مسکن و اشتغال عملکرد بسیار خوبی داشته و مسکن از مباحث اصلی توانمند سازی مددجویان می باشد.

مدیر کل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور خاطرنشان ساخت: بین ۴۰ الی ۶۰ درصد درآمد هر خانوار صرف هزینه های مسکن می_شود و در صورت برداشته شدن این بار از دوش مددجویان گام بسیار مهمی در بحث توانمند سازی آنها برداشته می شود.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۰۷
(پنج شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹) ۱۰:۴۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید