جزییات خبر

شنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۷:۵۱
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۷۲۵۷
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان

مسکن شاخصه پرهزینه برای توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: یکی‌از فعالیت های مهم کمیته امداد و از شاخصه های پرهزینه برای توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت بحث توجه به مسکن است.

(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۰۷:۵۱

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد،‌ جلسه شورای اداری استان با حضور احمدرضا دالوند، مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد کشور ، مدیرکل کمیته امداد لرستان، معاونین و شورای اداری بصورت ویدئوکنفرانس با روسای شهرستانها برگزار شد.

محمدی فارسانی، مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گفت: یکی از فعالیت های مهم کمیته امداد و از شاخصه های پرهیزینه برای توانمند سازی خانوارهای تحت پوشش توجه به مسکن آنها است.

مدیرکل کمیته امداد لرستان با اشاره به سیل ۹۸ از آن بعنوان فرصتی بزرگ برای مجموعه امداد در استان یاد کرد و خاطرنشان نمود: سرازیر شدن مهربانی ها در جریان سیلاب برای لرستان بسیار زیاد بود.

وی گفت: سال گذشته ۲۶۰۰ واحد برای مددجویان کمیته امداد بازسازی و احداث شد که ۵۰۰ واحد آن در آبان سال ۹۸ افتتاح و تحویل داده شد و امیدواریم مابقی نیز هر چه سریعتر آماده تحویل به عزیزان شود.

محمدی فارسانی ادامه داد: همچنین تعمیر ۳۰۰۰ واحد آسیب دیده از سیل در پایان مرداد سال گذشته به اتمام رسید.

وی اعلام کرد: ۲۲۰ واحد از مسکن مهر برای مددجویان با مشکلاتی مواجه است لذا با توجه به بالارفتن قیمت ها،‌ با وجود پیشرفت فیزیکی قابل قبول، تقاضای حمایت برای رفع و رجوع مشکلات داریم.

مدیرکل کمیته امداد لرستان به ۵۴ واحد برای مددجویان نیز اشاره نمود که برای آماده سازی  با مشکلاتی درگیر هستند و اضافه کرد: اوضاع ساختمان اداری کمیته امداد نورآباد مناسب و درخور شان عزیزان نیست.

وی در پایان با اشاره به نبود ساختمان اداری برای فیروزآباد و درخواست خرید آن، گفت: در‌مجموعه امداد بعد از سیل ۵۰۰ خانوار تبصره ۱۴ وجود دارد که بحث بنیادمسکن شامل حال آنها شده و درخواست پیگیری برای اختصاص وام بلاعوض به آنها را داریم.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۱۶۶
(شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹) ۰۷:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید