جزییات خبر

چهارشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۰
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۸۷۸۷
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس اجتماعی

برگزاری مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالروز تشکیل بسیج مستضعفان در کمیته امداد

مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالروز تشکیل بسیج مستضعفان با حضور رئیس کمیته امداد و فرمانده بسیج ادارات کشور برگزار شد.

(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۵:۱۰

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالروز تشکیل بسیج مستضعفان صبح چهارشنبه پنجم آذرماه با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و اعضای شورای معاونان این نهاد و سرهنگ حمیدرضا قریشی، فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه‌ها، نویدرضا خدیوی، مشاور رئیس و دبیر ستاد گرامیداشت هفته بسیج کمیته امداد، عبدالله یاوری، فرمانده مرکز مقاومت بسیج کمیته امداد، اعضای شورای فرماندهی مرکز مقاومت بسیج و فرماندهان بسیج حوزه‌ها و پایگاه‌های مختلف این نهاد در سراسر کشور برگزار شد.

در این مراسم که فرماندهان بسیج ادارات کل کمیته امداد سراسر کشور نیز به صورت ویدئوکنفرانس شرکت داشتند، نویدرضا خدیوی، مشاور رئیس و دبیر ستاد گرامیداشت هفته بسیج کمیته امداد در سخنانی با تبریک هفته بسیج و سالروز تشکیل این نهاد مقدس، به اقدامات ستاد گرامیداشت هفته بسیج اشاره کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و الزامات و پروتکل‌های ستاد ملی مقابله با این بیماری، برگزاری مناسبت‌های هفته بسیج نسبت به سال‌های گذشته دستخوش تغییراتی شد.

وی با بیان اینکه تمام برنامه‌های هفته بسیج در کمیته امداد منطبق با استانداردهای بهداشتی مقابله با کرونا طراحی و برگزار شد، افزود: از جمله می‌توان به برگزاری نمایشگاه هفته بسیج در ستاد مرکزی کمیته امداد اشاره کرد که با ابداعات نوآورانه و محتوا محور نسبت به گذشته اجرا شد و مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفت.

دبیر ستاد گرامیداشت هفته بسیج کمیته امداد، تقدیر از بسیجیان نمونه در سطح استان های سراسر کشور را از دیگر اقدامات شاخص این ستاد در گرامیداشت هفته بسیج عنوان کرد و افزود: در این هفته شاهد تقدیر و تجلیل از بسیجیان فعال و نمونه بودیم که براساس شاخص‌های و موازین دقیق برگزیده و تجلیل شدند.

عبدالله یاوری، فرمانده مرکز مقاومت بسیج کمیته امداد نیز با تشریح اقدامات این مرکز در رشد و اعتلای فرهنگ بسیجی در کمیته امداد، تاکید کرد: باید از تمام امکانات و ظرفیت‌های بسیج، برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های متعالی کمیته امداد استفاده شود.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج کمیته امداد با اشاره به اجرای طرح «ایران مهربان» برای یاری رسانی به ایتام نیازمند در سراسر کشور، از آمادگی بسیجیان برای همکاری در تمام مراحل اجرای این طرح خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا طرح «هر کارمند بسیجی، یک حامی» با همکاری فرماندهی بسیج وزارت‌خانه‌ها و ادارات کشور آغاز شده و براساس آن کارمندان بسیجی، حمایت مادی و معنوی از ایتام نیازمند را برعهده می‌گیرند.

در ادامه این مراسم تعدادی از فرماندهان بسیج ادارات کل استان‌های کمیته امداد با ارائه گزارش عملکرد فعالیت‌ها و اقدامات خود در یکسال گذشته، برنامه‌ها و طرح‌های پیشنهادی خود را در راستای گسترش فرهنگ و بسیجی و به منظور تحقق اهداف کمیته امداد در کمک به محرومان و نیازمندان ارائه دادند.

ارتباط ویدئو کنفرانسی با مرکز کرمان از جوار تربت پاک شهید سردار قاسم سلیمانی از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج در کمیته امداد بود.

شایان ذکر است در پایان این مراسم، تنی چند از معاونان و فرماندهان پایگاه‌ها و حوزه‌های مرکز مقاومت بسیج امداد، احکام خود را از رئیس کمیته امداد دریافت کردند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۱,۳۰۸
(چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹) ۱۵:۱۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید