جزییات خبر

دوشنبه / ۱۵ دی ۱۳۹۹ / ۱۹:۲۵
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۷۹۶۲۲
گزارشگر : ۴۳
سرویس اجتماعی
با حضور جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه برگزار شد:

گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سردارشهید حاج قاسم سلیمانی در کمیته امداد

مراسم گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار سیدمحمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، اعضای هیات امنا و مدیران کمیته امداد برگزار شد.

(دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹) ۱۹:۲۵

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در این مراسم که در سالن همایش‌‌های کمیته امداد برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن کازرونی، رئیس هیأت امنای کمیته امداد با گرامیداشت یاد سردار شهید سلیمانی گفت: در بعد معنوی اخلاص سردار سلیمانی مثال زدنی بود و ایشان به واقع سیدالشهدای جبهه مقاومت و خدمت است.

وی افزود: شهید سلیمانی عمر پربرکت خود را صرف جهاد، جنگ و مبارزه کرد و به همین سبب بود که نه تنها نزد ملت ایران بلکه برای ملت‌های منطقه و آزادگان جهان، بسیار محبوب  بود.

کازرونی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی خصلت‌های حسنه زیادی داشت، گفت: حاج قاسم مطیع محض ولایت فقیه بود که جان خود را برای دفاع از مستضعفان در‏ ‏طبق اخلاص گذاشت و همین موضوع، شخصیت بی‌نظیری از او  ساخت.

رئیس هیأت امنای کمیته امداد افزود: سردار سلیمانی به دنبال جذب کسانی بود که شاید در ظاهر کمی زاویه داشتند اما دلشان در گروی ایران بود و به تعبیر خودش ملت امام حسین (ع) بودند.

وی با اشاره به اینکه حتی اقشار مختلف جامعه و شخصیت‌های سیاسی  نیز مجذوب شخصیت ایشان بودند، گفت: اطاعت از رهبری، بصیرت و مقاومت سردار سلیمانی الگویی برای همه ماست.

در ادامه این مراسم  سردار سیدمحمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به ابعاد شخصیتی و ویژگی‌های سردار سلیمانی گفت: از ویژگی های ایشان می توان به شجاعت، مردم‌داری، تدبیر، تدین و التزام به مبانی دینی اشاره کرد.

وی با بیان اینکه حاج قاسم 23 سال فرمانده نیروی قدس سپاه بود و راهبری جبهه مقاومت را برعهده داشت، افزود: اقدامات و مجاهدات ایشان در راستای منافع کشور بود زیرا کم‌هزینه‌ترین راه دفاع از مرزهای کشور،  دفاع در خارج از مرزها است.

وی در پایان یادآور شد: ما به شهید سلیمانی می‌گوییم که راه وی ادامه خواهد داشت و پرچمی که برافراشت را  بر زمین نخواهیم گذاشت؛ راهی که او رفت رهروان زیادی دارد و این مسیر را سربلند ادامه خواهیم داد.

در این مراسم همچنین از خانواده شهید محمدجعفر حسینی، فرمانده شهید لشکر فاطمیون تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۲۱۹
(دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹) ۱۹:۲۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید