جزییات خبر

سه شنبه / ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ۱۵:۵۶
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۷۹۸۰۶
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس حمایت
با تفاهم کمیته امداد و بانک پارسیان انجام شد؛

اختصاص 100 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه برای لوله‌کشی گاز منازل مددجویان امداد

بانک پارسیان در قالب تفاهم‌نامه با کمیته امداد، مبلغ 100 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه برای تکمیل لوله‌کشی گاز منازل، در اختیار مددجویان امداد قرار می‌دهد.

(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۱۵:۵۶

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، تفاهم‌نامه همکاری برای تکمیل لوله‌کشی گاز منازل خانواده‌های تحت حمایت با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و کوروش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان به امضا رسید.

رئیس کمیته امداد در این مراسم با تقدیر از بانک و صندوق قرض‌الحسنه پارسیان به منظور همکاری با کمیته امداد در اجرای لوله‌کشی گاز منازل مددجویان، گفت: اختصاص 100 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از سوی این بانک برای خانواده‌های تحت حمایت امداد، کار ارزشمندی است که امیدواریم به زودی شاهد برکات آن باشیم.

بختیاری افزود: براساس بررسی انجام شده، حدود 49 هزار خانواده تحت حمایت امداد از لوله‌کشی گاز محروم هستند که با انجام این خدمت، از نعمت گاز شهری برخوردار می‌شوند.

وی با بیان اینکه بیش از 38 هزار خانوار تحت حمایت فاقد سرویس بهداشتی مناسب هستند، خاطرنشان کرد: همچنین 34 هزار خانوار از مددجویان از حمام برخوردار نیستند که ارائه این خدمات به مددجویان در دستور کار کمیته امداد است.

رئیس کمیته امداد گفت: برای انجام این خدمات بیش از 700 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است که طی مذاکرات انجام شده، نیمی از این هزینه از سوی استانداری‌ها تامین خواهد شد.

بختیاری با اشاره به اینکه سهم کمیته امداد در این طرح بیش از 350 میلیارد تومان است، اضافه کرد: 100 میلیارد تومان از سوی بانک پارسیان تعهد شده است، همچنین بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نیز پرداخت 100 میلیارد تومان قرض‌الحسنه را تقبل کرده است.

وی با بیان اینکه روند اداری و زیرساختی طرح به پایان رسیده است، افزود: این طرح از امروز به صورت رسمی آغاز شد و 30 هزار خانوار تحت حمایت از تسهیلات قرض‌الحسنه برای خدمات لوله‌کشی گاز، تعمیر و ساخت سرویس بهداشتی و حمام استفاده خواهند کرد.

مدیرعامل بانک پارسیان نیز در این مراسم همکاری این بانک با کمیته امداد را فرصتی برای خدمت به محرومان دانست و گفت: ارائه تسهیلات به صورت مقدماتی از شهر قم آغاز شده است و امیدواریم با سرعت به انجام برسد.

پرویزیان با بیان اینکه بانک پارسیان در حد توان خود در خدمت مددجویان کمیته امداد است، افزود: بانک پارسیان به دنبال توسعه فعالیت‌های اجتماعی خود در راستای ارتقای اعتمادسازی در جامعه است و نهاد مقدس کمیته امداد بهترین موقعیت را برای این همکاری فراهم کرده است.

تعداد بازدید : ۷۴۷
(سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹) ۱۵:۵۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید