جزییات خبر

یکشنبه / ۲۴ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۰۸:۳۶
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۸۳۸۶۳
گزارشگر : ۱۰۲
سرویس لرستان
مدیرکل کمیته امداد لرستان بیان کرد:

اساس فعالیت این نهاد بر توانمندسازی مددجویان است

مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: اساس فعالیت این نهاد بر توانمندسازی مددجویان است که با پرداخت تسهیلات، ارائه امکانات و خدمات محقق می‌شود.

اساس فعالیت این نهاد بر توانمندسازی مددجویان است
(یکشنبه ۲۴ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۸:۳۶
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جلال شیخ پور، مدیرکل کمیته امداد لرستان بابیان اینکه اساس فعالیت این نهاد بر توانمندسازی مددجویان است که با پرداخت تسهیلات، ارائه امکانات و سایر خدمات محقق می‌شود، اظهار کرد: امسال ۶ هزار و ۵۰۰ شغل با استفاده از پرداخت ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات و 1800 شغل از طریق کاریابی برای مددجویان این نهاد در لرستان ایجاد می‌شود.
وی همچنین افزود: امسال پنج هزار و ۵۰۰ طرح آموزشی برای ارتقای مهارت‌های حرفه‌آموزی مددجویان کمیته امداد لرستان اجرایی خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد لرستان با اشاره به اینکه در بخش آموزش خدمات مختلفی ارائه می‌شود، افزود: بعد از تحصیل و در صورت تمایل افراد، تسهیلاتی در زمینه توسعه تخصص رشته تحصیلی به آن‌ها داده می‌شود.
وی همچنین با تأکید بر اینکه خط سیر اشتغال در کمیته امداد اثرگذار و منحصربه‌فرد است‌ گفت: هیچ دستگاهی مانند کمیته امداد در کشور نیست که پس از استعداد سنجی برحسب علاقه فرد، مهارت‌ها را آموزش و برای ایجاد زمینه اشتغال، تسهیلات ارائه دهد.
شیخ پور، خاطرنشان کرد: بسیاری نخبگان که امروز پشتوانه فکری، امدادی، اداری و اجتماعی کمیته امداد هستند از مددجویان تحت حمایت این نهاد بوده‌اند و اکنون باعث افتخار هستند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۸۴۹
(یکشنبه ۲۴ اَمرداد ۱۴۰۰) ۰۸:۳۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید