جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ مهر ۱۴۰۰ / ۱۵:۲۲
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۸۴۸۹۷
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس مشارکت های مردمی
رئیس ستاد مرکزی اطعام حسینی خبر داد:

توزیع 660 هزار بسته بهداشتی میان خانواده‌های نیازمند در طرح ملی «نذر سردار شهید سلیمانی»

رئیس ستاد مرکزی اطعام حسینی با اشاره به اجرای طرح «نذر سردار شهید سلیمانی» در ماه محرم و صفر گفت: در این طرح که با همراهی خانواده سردار شهید سلیمانی برگزار شد، 660 هزار بسته بهداشتی به ارزش 32 میلیارد تومان میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

توزیع 660 هزار بسته بهداشتی میان خانواده‌های نیازمند در طرح ملی «نذر سردار شهید سلیمانی»
(چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰) ۱۵:۲۲

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید باجلان، معاون اداری و مالی کمیته امداد با تشریح پویش ملی احسان و اطعام حسینی (ع) افزود: در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص برقراری رزمایش همدلی، مواسات و کمک‌های مومنانه، شاهد درخشش نیروهای جهادی، سپاه، آستان قدس، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بسیج، خیران و مراکز نیکوکاری بودیم.

وی با بیان اینکه در دو ماه محرم و صفر بیش از 37 میلیون وعده غذای گرم میان نیازمندان توزیع شد، تاکید کرد: یک میلیبون و سیصد هزار پرس غذای گرم در استان لرستان طبخ و بین مددجویان و نیازمندان توزیع شد که برای طبخ و توزیع این میزان غذای گرم 68 میلیارد تومان هزینه شده است.

باجلان با اشاره به رعایت کامل پروتکل‌های وزارت بهداشت در تمام مراحل طبخ و توزیع غذای گرم، خاطرنشان کرد: در مناطق صعب‌العبور که امکان توزیع غذای گرم با حفظ نکات بهداشتی وجود نداشت، کمیته امداد با همراهی گروه‌های مردمی اقدام به توزیع 1.5 میلیون بسته ارزاق کرد که سهم استان لرستان 140هزار بسته‌های ارزاق بود.

رئیس ستاد مرکزی اطعام حسینی با اشاره به اجرای طرح «نذر سردار شهید سلیمانی» در محرم و صفر گفت: در این طرح که با همراهی خانواده سردار رشید شهید سلیمانی برگزار شد، 660 هزار بسته بهداشتی به ارزش 32 میلیارد تومان میان خانواده‌های نیازمند توزیع شد.

معاون اداری و مالی مرکز  تاکید کرد: در پویش ملی  طرح نذر سردار شهید سلیمانی در استان لرستان 39 هزار بسته‌های بهداشتی در اختیار نیازمندان قرار گرفت جمع کمک‌های انجام شده به میزان 68 میلیارد تومان بوده که تماما از محل کمکهای مردمی و خیر بوده است.

انتهای خبر

 
تعداد بازدید : ۶۶۶
(چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰) ۱۵:۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید