جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۲ مهر ۱۴۰۰ / ۲۰:۳۹
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۸۴۹۱۶
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس اجتماعی
قائم‌مقام کمیته امداد تاکید کرد:

ضرورت توجه به عدالت‌محوری در تصمیم‌گیری‌های مدیران کشور

قائم‌مقام کمیته امداد بر ضرورت توجه به عدالت‌محوری در تمام تصمیم‌گیری‌ها و برنامه‌های مدیران کشور تاکید کرد.

ضرورت توجه به عدالت‌محوری در تصمیم‌گیری‌های مدیران کشور
(پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰) ۲۰:۳۹
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مصطفی خاکسار قهرودی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان قم که با حضور استاندار و نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: خدمت به محرومان رسالت بنیادی و کار محوری در کمیته امداد است که به استحکام و تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌انجامد.
 
وی با بیان اینکه کمیته امداد نقش و جایگاه مهمی در فقرزدایی و ارائه خدمت به محرومان دارد، افزود: اقشار محروم صاحبان واقعی این انقلاب هستند و هر اندازه به آنان خدمت شود باز هم کم است.
 
قائم‌مقام کمیته امداد توجه به عدالت را لازمه همه تصمیم‌گیری‌ها در کشور دانست و تصریح کرد: بالاترین گام در تحقق عدالت، رفع محرومیت از طبقات تهی‌دست جامعه است.
 
خاکسار خاطرنشان کرد: خدمت به محرومان که همیشه بار نظام و انقلاب را به دوش کشیده‌اند، باید در رأس همه برنامه‌ریزی‌های مسئولان به ویژه مدیران کمیته امداد باشد.
 
وی اظهار کرد: اگر مدیران و مسئولان کمیته امداد در انجام خدمت برای محرومان تلاش بی‌وقفه دارند، فقط به خاطر انجام وظیفه شغلی آنها نیست؛ بلکه همه ما با کمک‌رسانی به اقشار مستضعف در حال زمینه‌سازی برای تحقق یک جامعه اسلامی هستیم.
 
بهرام سرمست، استاندار قم نیز در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات کمیته امداد برای نیازمندان گفت: کمیته امداد با اعتماد به جوانان و بهره‌مندی از ظرفیت خیران، می‌تواند خدمت به محرومان استان را از نظر کمی و کیفی توسعه دهد.
 
وی تاکید کرد: مهارت‌افزایی، کارآفرینی و توانمندسازی مددجویان در اولویت کارهای کمیته امداد است که اثرات خوبی در جامعه داشته است.
 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات اکبر میرشکار، مدیرکل سابق کمیته امداد قم، محسن مسعودیان‌راد به عنوان مدیرکل جدید این نهاد در استان قم معرفی شد. 
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲,۵۸۰
(پنج شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰) ۲۰:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید