جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ مهر ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۳
سرویس : فرهنگی
کد خبر : ۱۸۴۹۷۱
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس فرهنگی
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خبر داد:

برگزاری دوره‌های مشاوره و تحکیم خانواده برای مددجویان در هفته سلامت روان

معاون امور فرهنگی کمیته امداد از برگزاری دوره‌های مشاوره و تحکیم خانواده برای مددجویان کمیته امداد در هفته سلامت روان خبر داد.

برگزاری دوره‌های مشاوره و تحکیم خانواده برای مددجویان در هفته سلامت روان
(یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰) ۱۴:۰۳
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد به نقل از باشگاه خبرنگاران، حجت‌الاسلام علی جعفری با تشریح فعالیت‌های کمیته امداد در هفته سلامت روان، گفت: در این هفته اردوی آموزشی ویژه مادران و دختران با رویکرد تقویت روابط خانوادگی، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد. همچنین مسابقات ویژه و انگیزشی برای دانشجویان تحت حمایت در راستای ارتقای سطح امید و سلامت روان در این هفته برگزار شد.
 
وی افزود: ارزیابی و سنجش سطح سلامت روان و تهیه شناسنامه الکترونیک، اقدام دیگری برای مخاطبان ۱۸ تا ۵۰ سال در هفته سلامت روان بود.
 
معاون امور فرهنگی کمیته امداد بیان کرد: در هفته سلامت روان جلسات پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی برای خانواده‌های سرپرست زندانی انجام شد و از زنان سرپرست خانواده با هدف ایجاد انگیزه و ارتقای عزت نفس آنان تقدیر به عمل آمد.
 
جعفری به برگزاری دوره های آموزشی ویژه مشاوران در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: محوریت این دوره‌ها پیشگیری از اختلالات روحی و اجتماعی و مداخلات تخصصی بوده است. 
 
وی ادامه داد: میان مراکز و سازمان‌های متولی از جمله آموزش و پرورش، بهزیستی و شهرداری با هدف بهره‌مندی مخاطبان از مشاوره رایگان و خدمات تخصصی تفاهم‌نامه صورت گرفت و با سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در راستای تاسیس مراکز مشاوره «راه زندگی» برای بهره‌مندی جامعه تحت حمایت از مشاوره و خدمات تخصصی، هم‌افزایی انجام شد.
 
برگزاری مشاوره‌های گروهی ویژه نوعروسان کمیته امداد با موضوع پیشگیری از طلاق و استحکام خانواده از برنامه های دیگر در هفته سلامت بود.
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۵۵۶
(یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰) ۱۴:۰۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید