جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ مهر ۱۴۰۰ / ۱۹:۳۸
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۸۴۹۷۷
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس اجتماعی
قائم‌مقام کمیته امداد عنوان کرد:

تحقق عدالت اجتماعی در گروی خدمت به مردم و محرومان است

قائم‌مقام کمیته امداد با بیان اینکه اساس و فلسفه وجود نظام اسلامی، تحقق عدالت اجتماعی است، گفت: خدمت به مردم، برجسته‌ترین اقدامی است که عدالت اجتماعی را محقق می‌کند.

تحقق عدالت اجتماعی در گروی خدمت به مردم و محرومان است
(یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰) ۱۹:۳۸
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مصطفی خاکسار قهرودی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان سمنان با تاکید بر ضرورت برقراری عدالت اجتماعی برای فعال شدن ظرفیت‌های مغفول جامعه، افزود: در دو سال گذشته تورم و شیوع کرونا مشکلات اقتصادی زیادی ایجاد کرد اما کمیته امداد تلاش کرد بیش از پیش یار و یاور نیازمندان باشد.
 
وی با اشاره به اینکه اساس و فلسفه وجودی نظام اسلامی، تحقق عدالت اجتماعی است، خاطرنشان کرد: خدمت به مردم از برجسته‌ترین اقداماتی است که عدالت اجتماعی را محقق خواهد کرد.
 
قائم‌مقام کمیته امداد با بیان اینکه خدمت به مردم بهترین شاخص برای ارزیابی سیاست‌ها و برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت در نظام اسلامی است، ادامه داد: کمیته امداد بر حسب وظیفه ذاتی خود شناسایی محرومان را یک راهبرد در برنامه‌های خود قرار داده است.
 
خاکسار با تاکید بر اینکه ارائه راهکارها برای اشاعه و ترویج فرهنگ احسان و انفاق و کمک به نیازمندان از مهمترین رویکردهای این نهاد انقلابی است، اظهار کرد: کمیته امداد با طرح‌های خود، زمینه را برای خدمت به محرومان توسط همه مردم فراهم می‌سازد.
 
وی توفیقات کمیته امداد در راستای کمک به محرومان را نتیجه تخصص و تجربه امدادگران و برکت نام امام خمینی (ره) دانست و گفت: شرط تحقق مأموریت اصلی نظام به عنوان ایجاد عدالت اجتماعی، حمایت از کمیته امداد و مشارکت خیران و مردم نیکوکار است.
 
شایان ذکر است، در این مراسم ضمن تکریم از خدمات محسن مسعودیان‌راد، مدیرکل سابق کمیته امداد سمنان، علی بحیرایی به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد استان سمنان معارفه و منصوب شد.
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۶۴۵
(یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰) ۱۹:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید