جزییات خبر

چهارشنبه / ۳ آذر ۱۴۰۰ / ۱۹:۵۱
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۸۵۷۳۹
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس اجتماعی
در مجمع سالیانه کمیته امداد مطرح شد؛

تقدیر معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری از انضباط مالی کمیته امداد در سال 99

در مجمع سالیانه کمیته امداد، صورت‌های مالی این نهاد برای سال مالی منتهی به 30 اسفندماه 99 بررسی و انضباط مالی این نهاد مورد تایید معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری قرار گرفت.

تقدیر معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری از انضباط مالی کمیته امداد در سال 99
(چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰) ۱۹:۵۱
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجمع سالیانه و پانزدهمین جلسه هیات امنای کمیته امداد در سال جاری با دستور جلسه گزارش عملکرد و صورت¬های مالی این نهاد برای سال مالی منتهی به 30 اسفند ماه 99 با حضور معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری، مدیرعامل موسسه حسابرسی مفید راهبر، رئیس و اعضای هیات امنای کمیته امداد برگزار شد.
 
در ابتدای این جلسه سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد به ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد در سال 99 پرداخت.
 
در ادامه دکتر محمدجواد ایروانی، معاون نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری از عملکرد کمیته امداد در سال گذشته و اهتمام ویژه هیات امنا و رئیس این نهاد در خدمت به محرومان قدردانی کرد.
 
وی اعتماد عمومی را از بزرگترین سرمایه‌های کمیته امداد برشمرد و افزود: امیدواریم سامانه امداد هوشمند و کارآمد اقدام مهمی در راستای جامعیت بیشتر و گسترده‌تر زنجیره ارزش خدمات کمیته امداد به محرومان جامعه باشد.
 
همچنین گزارش حسابرس و بازرس توسط هوشنگ نادریان، مدیرعامل موسسه حسابرسی مفید راهبر ارائه شد و اعضای هیات امنای کمیته امداد پس از استماع گزارش و پاسخ به موارد مطرح شده، گزارش عملکرد و صورت‌های مالی تلفیقی این نهاد برای سال منتهی به 30 اسفند 99 را تایید و تصویب کردند.
 
شایان ذکر است عملکرد کمیته امداد همه ساله علاوه بر همچون سازمان بازرسی کل‌کشور، دیوان محاسبات کشور و دیگر نهادهای نظارتی، توسط موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس و بازرس مقرر از سوی معاونت نظارت و حسابرسی دفتر مقام معظم رهبری مورد بررسی و ارزیابی قرار می¬گیرد.
 
بر همین اساس عملکرد مالی کمیته امداد و مطابقت صورت‌های مالی تلفیقی این نهاد مورد ارزیابی قرار گرفت و براساس گزارش موسسه حسابرسی مفید راهبر طی 10 سال اخیر، همواره صورت¬های مالی تلفیقی کمیته امداد امام خمینی(ره) به نحو مطلوب ارائه و مورد تایید قرار گرفته است.
 
انتهای پیام
 
 
۱۸:۴۵
 
تعداد بازدید : ۶۸۴
(چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰) ۱۹:۵۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید