جزییات خبر

پنج شنبه / ۴ آذر ۱۴۰۰ / ۱۶:۴۸
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۸۵۷۴۸
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس حمایت
رئیس کمیته امداد در بازدید از خدمات پزشکی گروه‌های جهادی:

ارائه خدمت مراکز نیکوکاری به ۸۰۰ هزار نیازمند در سراسر کشور

رئیس کمیته امداد با اشاره به فعالیت هشت هزار مرکز نیکوکاری تحت نظارت این نهاد گفت: این مراکز به ۸۰۰ هزار نیازمند در سراسر کشور ارائه خدمت داشته‌اند.

ارائه خدمت مراکز نیکوکاری به ۸۰۰ هزار نیازمند در سراسر کشور
(پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰) ۱۶:۴۸
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در بازدید از مرکز ارائه خدمات پزشکی و درمانی به مددجویان که توسط گروه جهادی الکفیل در دانشگاه قیام‌دشت برپا شده است، گفت: هم افزایی کمیته امداد با گروه‌های جهادی در راستای سیاست مردمی‌سازی این نهاد تقویت خواهد شد.
 
رئیس کمیته امداد با اشاره به همکاری گروه‌های جهادی برای ارائه خدمات مسکن به نیازمندان، افزود: در همین راستا از گروه‌های جهادی خواسته‌ایم در طرح ساخت حمام برای خانواده‌های محروم مشارکت کنند و اطمینان داریم تا پایان سال با همکاری کمیته امداد و گروه‌های جهادی این طرح برای مددجویان اجرایی خواهد شد.
 
وی به راه‌اندازی قرارگاه جهادی حاج عبدالله والی در کمیته امداد پرداخت و تاکید کرد: کمیته امداد برای خدمت‌رسانی به محرومان در کنار همه گروه‌های جهادی قرار دارد.
 
بختیاری بر نقش خیران و مردم نیکوکار در پیشبرد اهداف کمیته امداد تاکید کرد و گفت: در بسیاری مناطق که زمین در اختیار خیران قرار گرفته است، ساخت مسکن برای مددجویان توسط این خیران انجام شده است.
 
وی راه‌اندازی مراکز نیکوکاری را از دیگر اقدامات کمیته امداد برای مردمی‌سازی این نهاد عنوان کرد و افزود: در حال حاضر هشت هزار مرکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد فعالیت می‌کنند که از این تعداد پنج هزار مرکز نیکوکاری با محوریت مساجد و تحت مدیریت امام جماعت و هیات امنای مسجد در حال خدمت به محرومان هستند.
 
رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: این مراکز به حدود ۸۰۰ هزار خانواده نیازمند در سراسر کشور خدمت ارائه کرده‌اند که از این میزان حدود ۶۰ درصد خارج از حمایت کمیته امداد هستند.
 
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۱,۰۱۷
(پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰) ۱۶:۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید