جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ آذر ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۲
سرویس : فرهنگی
کد خبر : ۱۸۵۸۵۰
گزارشگر : ۴۸۷
سرویس فرهنگی
رئیس کمیته امداد خبر داد:

هدف‌گذاری برای مشارکت ۱۰۰ هزار بانوی مددجو در طرح ملی یاس

رئیس کمیته امداد با اشاره به فعالیت 20 هزار بانوی مددجو در طرح ملی یاس گفت: مشارکت 100 هزار مددجو در این طرح با همکاری هلال‌احمر، هدف‌گذاری شده است.

هدف‌گذاری برای مشارکت ۱۰۰ هزار بانوی مددجو در طرح ملی یاس
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۵۲
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در همایش ملی طرح یاس، با بیان اینکه حدود 60 درصد از مددجویان کمیته امداد را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند، افزود: طرح یاس با فعالیت بانوان مددجوی کمیته امداد از سال گذشته با همکاری هلال احمر کلید خورد.
 
وی به فعالیت 20 هزار بانوی مددجو در این طرح اشاره کرد و ادامه داد: این مددجویان با فراگیری آموزش‌های امداد و نجات، در حوادث و بحران‌ها به صورت داوطلبانه به ارائه کمک خواهند پرداخت.
 
رئیس کمیته امداد با اظهار امیدواری برای توسعه طرح یاس در بین همه فرزندان کمیته امداد، اظهار کرد: هدف‌گذاری برای فعالیت ۱۰۰ هزار بانوی کمیته امداد در طرح یاس انجام شده است.
 
وی با اعلام اینکه بانوان مددجوی امداد دارای انگیزه  بالا برای کار اجتماعی هستند، گفت: این گروه در طرح یاس بزرگترین سرمایه کمیته امداد محسوب می‌شوند.
 
پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر نیز در این همایش با بیان اینکه طرح یاس در حقیقت کاری جهادی در جهت تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است، گفت: باید با تمام توان به جوان و جوانان اعتقاد داشته باشیم و حضور جوانان در امور کشور را تقویت کنیم.
 
وی ادامه داد: روحیه جهادی موجود در دولت سیزدهم قطعا راهگشاست و ما نیز باید پرتوان، مسئولیت ‌ذیر و امیدوار باشیم .
 
انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۱,۴۲۶
(چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰) ۱۳:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید